Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Serdar Ortaç'ın eşi sahneye çıkmaya hazırlanıyor

Serdar Ortaç'ın eşi sahneye çıkmaya hazırlanıyor

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç'ın İrlanda'lı eşi Chloe Loughnan Ortaç sahneye çıkmaya hazırlanıyor.

24.08.2015 22:13

Pop Müziğin Kraliçesi Hande Yener, yaz başlangıcında Bodrum Yalıkavak'ta görkemli bir açılış sonrası tatilcilerin hizmetine sunduğu Sebastian Beach Clup By Hande Yener isimli mekanı ile Türkiye'nin en ünlü Dj'lerini, şarkıcılarını ve dünyaca ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor.

Türkiye'nin ünlü Dj'leri Ozan Çolakoğlu, Ozan Doğulu, Çağın Kulaçoğlu, Oben Budak, Cemre Burak, Erdem Kınay gibi isimlerin harika müzik şovuna imza attıkları Sebastian Beach Clup By Hande Yener çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Bodrum'da bir çok mekanın müşteri kapma yarışına girmesinin ardından, Hande Yener ve Berksan'lı ''Sebastian Beach Clup By Hande Yener'' gece ve gündüz partilerine ise yepyeni bir alternatifler getirmeye hazırlanıyor.

Daha önce Dünyaca Ünlü Fransız Dj David Guetta, Elijah Wood gibi bir çok ünlü ismi sahnesinde ağırlayan Sebastian Beach Clup By Hande Yener 29 Ağustos'ta Serdar Ortaç'ın Litvanyalı eşi Chloe Loughnan Ortaç'ı ağırlayacak. Chloe, hem eşinin parçalarını çalacak hem de son dönemin en popüler şarkılarıyla mekanda bulunan misafirleri coşturacak.

Yorumlar | 0
üye profil