Serdar Ortaç: Aşk umurumda değil!

İrlandalı model Chloe Loughnan ile 2014-2019 yılları arasında evli kalan, meslektaşı Seçil Gür'le birlikteliği Haziran 2021'de biten Serdar Ortaç, uzun süredir 'nafaka' ve 'borç' haberleriyle magazin gündemine geliyordu. Maddi anlamda zor günleri geride bırakan şarkıcı, yeni projesinden bahsederken, 'aşk' sorusuna da çok konuşulacak bir cevap verdi.

Yayınlanma Tarihi: 09.07.2022 09:41
Değiştirme Tarihi: 09.07.2022 09:41
Serdar Ortaç: Aşk umurumda değil!

1994 yılında çıkardığı ilk albümü 'Aşk İçin' ile profesyonel kariyerine adım atan, pop müziğe birçok hit parça kazandıran Serdar Ortaç, geçtiğimiz gece Etiler'de bir mekanda objektiflere yansıdı. Kapıda basın mensuplarının kendisini beklediğini öğrenen popçu, muhabirleri içeri davet ederek, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

"MURAT BOZ, GÜLŞEN, ALEYNA TİLKİ VAR"

Yeni projesi hakkında konuşan Ortaç, “Yok, stüdyodaydık. Sonra çıkışta et yemeye gidelim dedik. 'Proje 2' albümü geliyor. Başka da bir şey yok. Bu projede Murat Boz var, 'Ne Olur Gitme' şarkımı okuyacak. Gülşen var, 'Mesafe' şarkımı okuyacak. Aleyna Tilki var, 'Ayrı Gitme' şarkımı okuyacak. Güzel, dopdolu bir albüm geliyor” dedi.

"BİR SÜRÜ KONSERİM VAR"

Yaz konserlerinden bahseden şarkıcı, “Her gün dolu. Bugün boş, ilk defa çıktım. Bayramda Kuruçeşme konserlerine ara veriyoruz. Sonra ağustos ayında üç tane daha konserim var. Bir sürü konserim var işte. Bayramda da konserlerim olacak" ifadelerini kullandı.

"BORÇLAR BİTTİ"

Serdar Ortaç, “Sürekli borçlarınız konuşuluyordu. Son durum nedir?” sorusuna, "Bitti bitti. Borç bitti, artık konuşacak bir şey yok" cevabını verdi.

"50'DEN SONRA YA ROMATİZMA YA DA EGZAMA OLUR"

Özel hayatı hakkında da açıklama yapan 52 yaşındaki sanatçı, şu ifadeleri kullandı:

 

Umurumda değil aşk. 50 yaşından sonra insanın ya romatizması olur ya da egzaması olur, aşkı olmaz.

"HEPİMİZ YALNIZ YAŞAYALIM, BU DERTLER BİTSİN"

Geçtiğimiz haftalarda Hürriyet gazetesinden Ömür Gedik'e röportaj veren ünlü şarkıcı, Seçil Gür'le ayrılığı hakkında, "Keşke bitmesine izin vermeseydim. 10 numara bir kızdı. Kusursuz bir insandı. Benim dengesizliklerim yüzünden bitti. Kimse zorla istemediğim bir şeyi yaptıramaz bana ama ilişki fedakârlıktır. Kadın sinema ister, gidersin. Fedakârlık yapmamız lazım. Bir kadına 'Haklısın, olabilir, doğrudur' dersen, olayı çözersin. Bunu birebir yapıyorum ama fedakârlık yapamıyorum. Bence hepimiz yalnız yaşayalım, bu dertler bitsin. Zaten 50 sene sonra evlilik diye bir şey kalmayacak" açıklamasını yapmıştı.

Ortaç, "Tek eşliliğe ne oldu?" sorusunu ise "Tek eşlilik erkekler kudurmasın diye uydurulmuş bir şey. Çok eşliliği ben hiç sevmiyorum ve tasvip etmiyorum. Zaten hiçbir ilişkim bitmeden bir diğerine başlamadım" şeklinde yanıtlamıştı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin