Serdar Ortaç: Annemi dinlemedim, Allah belamı verdi!

Serdar Ortaç, önceki akşam İstanbul'da bir mekanda sahne aldı. Performansından önce gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ortaç, hem borçları, hem de özel hayatı hakkında konuşarak "Annemi dinlemedim, Allah belamı verdi" ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi: 17.01.2022 09:04
Değiştirme Tarihi: 17.01.2022 09:04
Serdar Ortaç: Annemi dinlemedim, Allah belamı verdi!

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, geçtiğimiz akşam Maslak'ta bir mekanda sahne aldı. Öncesinde basın mensuplarıyla konuşan 51 yaşındaki Ortaç, bütün borçlarını ödediğini belirtip, şu ifadeleri kullandı:

"BÜTÜN BORÇLARIMI ÖDEDİM" 

"2022'ye çok güzel başladım, bütün borçlarımı ödedim. Hayata yeniden başlıyor gibiyim. Borç yiğidin kamçısı derlermiş, büyük kamçı aldım ama hepsi bitti. Şükürler olsun Allah'a, şimdi tertemiz pamuk gibi sahneye çıkacağım."

Şarkıcı, "Bundan sonraki planlarınız neler olacak?" sorusuna, "Bundan sonra kazandığım her şeyi tek başıma yeme gibi bir durumum yok. Artık kazandığım her kuruşu arkadaşlarıma dağıtacağım" yanıtını verdi.

"ANNEM SARIŞINDAN HAYIR GELMEZ DEMİŞTİ" 

Ortaç, "Annem sarışından hayır gelmez demişti. Eşim de sarışın oldu, sevgilim de sarışın oldu. Annemi dinlemedim Allah belamı verdi" şeklinde konuşarak eski eşi Chloe Loughnan ve eski sevgilisi Seçil Gür'e gönderme yaptı.

Sonrasında beyaz bir ceketle sahneye çıkan popçu Serdar Ortaç, "Karabiberim" şarkısını kendisini dinlemeye gelen hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

Öte yandan şarkıcı, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda eski eşi Chloe Loughnan'ın evine icara gönderdiğini ve bu duruma çok içerlediğini dile getirmişti.

"EVİME HACİZ KOYDU" 

Eski eşi Loughnan hakkında çarpıcı ifadeler kullanan Ortaç, "Gelişmeleri basından takip ediyorum. Geldi ama hiç görüşmedik. Eve hiç gelmedi. Diyaloğumuz yok. Evime haciz koydu daha ne diyeyim. O konuda da az bir yolumuz kaldı. Kapatıyoruz inşallah" demişti. Popçu, osyal medyada konuşulan "Borçları silindi, affedildi" ve "Acun Ilıcalı Tv kanalında yaptığı yardım programlarının bir yenisini de Serdar Ortaç için yapsın" iddiaları hakkında da konuşmuş ve şu ifadeleri kullanmıştı:

"Bana gelene kadar 50 bin kişi var. Serdar'ın borçları affedildi diyorlar. Hayır. Evim vardı ipotek ettirdim. Krediyi bu şekilde kullandım. Ahmet'e, Mehmet'e ne muamele yapılıyorsa bana da o yapıldı. Neymiş Serdar Ortaç'ın borçları silinmiş... Kim kimin borcunu siliyor bu devirde? 45 milyonluk eve ipotek koydu adamlar. Bir kere Serdar'ın nesi var ki affedilecek? Ne özelliği, ne ayrıcalığı var? Serdar kim ki? Siz ne iseniz ben de oyum. Borcum azaldı. Eşek gibi çalışıyorum."

"EKMEK PARASI VERSİNLER YETER" 

Tüm gelirinin borçlarına gittiğini ve kendisine sadece sadece geçinebilecek kadar bir tutar kaldığını da dile getiren şarkıcı, "Bende kimsenin parası kalmaz. Borçla uyumaktan çok sıkıldım. O yüzden hepsi kapansın istiyorum. Bana da iki lokma ekmek parası versinler yeter. Hepinizin hayatı boyunca bir arada göremeyeceği parayı bir günde kazandım. Ama artık doydum. Bir kuruş istemiyorum. Zaten biraz para biriktirebilirsem hepsini dağıtacağım" diye konuşmuştu.
 

İlgili Sayfalar: Magazin