Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Serdar Ortaç: Annem esmerlerden vazgeçme diyor

Serdar Ortaç: Annem esmerlerden vazgeçme diyor

İskenderun'da konser veren Serdar Ortaç şarkı aralarında hayranlarıyla sohbet etti. Ortaç, "Annem bana diyor ki esmerlerden vazgeçme. Ama ben sarışın bir kadınla evlendim" dedi.

18.08.2016 12:26

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, Hatay'ın İskenderun ilçesinde gerçekleşen açık hava konserinde sahne aldı.

İskenderun'daki Casmin Otel’de gerçekleşen Serdar Ortaç’ın açık hava konserine çok sayıda vatandaş katıldı. Saat 23.30’da sahneye çıkan pop müziğin başarılı ismi, hayranlarına ‘İki deli’ şarkısını seslendirdi. Ortaç’ın şarkılarına eşlik eden dansçılar, sahne şovuyla beğeni topladı.

1994 yılında çıkardığı 'Karabiberim' albümünden 18'inci albümü 'Gıybet'e kadar çıkardığı bütün albümlerindeki sevilen parçalarını hayranlarıyla seslendiren Ortaç, ilgiyle izlendi. Ortaç’ın romantik şarkılarına ise izleyenler cep telefonlarının ışıklarıyla eşlik etti.  Sempatik tavırlarıyla da beğeni toplayan ünlü sanatçı, 45 yaşından sonra evlendiği için hayranlarından alkış istedi. Hayranlarına annesinin Türkiye’nin en güzel kadınlarının esmer olduğunu söylediğini kaydeden Ortaç, “Anne, bana diyor ki esmerlerden vazgeçme. Ama ben sarışın bir kadınla evlendim. Ama en azından evlendim. 45 yaşından sonra evlendiğim için bir alkış rica ediyorum kendime” dedi.  Ünlü sanatçı, yaklaşık 2 saat boyunca seslendirdiği şarkılarla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. (İHA)

Yorumlar | 0
üye profil