Serdar Ortaç'a çiğ köfte sürprizi!

Serdar Ortaç'a çiğ köfte sürprizi!

Konser sırasında, Ferman Toprak, Serdar Ortaç'a çiğ köfte yolladı!

Geçtiğimiz günlerde eşi Hilal Toprak'la Bodrum'da kısa bir tatil yapan fantezi müziğin sevilen ismi Ferman Toprak, Serdar Ortaç'ın sahne aldığı mekanda soluğu aldı. Serdar Ortaç'ın keyifli şarkılarıyla eğlenen Ferman-Hilal çifti; sahneye yolladıkları çiğ köfte tabağıyla Serdar Ortaç'ı şaşkına çevirdi.

"Sahne tarihimde bir ilk oldu"
Ferman Toprak'ın ikram ettiği çiğ köfte tabağıyla bu ilginç olayı kendisini dinlemeye gelen hayranlarına aktaran Ortaç, "Az önce beraber kebapçıya gittik. Orada bana çiğ köfte yaptı, yiyemedim. Şimdi de Ferman, çiğ köfte yaptırıp sahneye göndermiş. Bunu yersem ben ölürüm herhalde. Ama senin için bir tane alacağım. Böylece Serdar Ortaç'ın tarihinde sahneye ilk çiğ köfte gönderen adam Ferman… Tavukları pişirdi; çiğ köfteyi pişirdi; hayatı tesbih yaptı, daha ne yapsın?" diye konuştu.

Serdar Ortaç hakkında bazı bilgiler...
16 Şubat 1970 doğumlu sanatçı Serdar Ortaç İstanbul doğumludur. Üç kardeş olan Serdar Ortaç Nesrin Ortaç ve Mehmet Ortaç’ın ilk çocuğu olarak dünyaya gelmiştir.

İstanbul’da Vakıf Gureba Hastanesi’nde doğan sanatçı, ilk öğrenimini Kocamustafapaşa’da ve orta öğrenimini Suadiye Lisesi’nde bitirmiş ardından Haydarpaşa Endüstri Meslek Lisesi Torna ve Tesviye bölümünde Lise’yi okumuştur. Yüksek öğrenimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümünde başladı fakat tahsilini tamamlamadan üniversiteden ayrılmıştır. 1998 yılında askerlikle ilgili hile yaptığı gerekçesi ile 66 gün cezaevinde yatan Serdar Ortaç 2014 yılında İrlanda’lı Chloe Loughnan ile evlenmiştir.

Serdar Ortaç aslen Kastamonu‘ludur. İnebolu İlyasbey Köyündendir.

Görüntülenme : 2306 Güncelleme Tarihi: 11/09/2016 23:23:38
Yayınlanma Tarihi: 11/09/2016 23:20:08

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin