Serdar Oral kimdir, kaç yaşındadır? Özgü Namal'ın eşi Ahmet Serdar Oral neden öldü?

Ünlü oyuncu Özgü Namal'ın eşi Ahmet Serdar Oral, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Serdar Oral'ın vefat haberinin gelmesinin ardından birçok kişi Serdar Oral kimdir? Sorusunun yanıtını sorgulamaya başladı. Peki, Özgü Namal'ın eşi Serdar Oral kimdir? İşte hayatı hakkında bilgiler...

Yayınlanma Tarihi: 06.10.2020 16:52
Değiştirme Tarihi: 06.10.2020 16:52
Serdar Oral kimdir, kaç yaşındadır? Özgü Namal'ın eşi Ahmet Serdar Oral neden öldü?

Ünlü oyuncu Özgü Namal'ın eşi olan Serdar Oral hayatını kaybetti. Serdar Oral'ın hayatını kaybetmesinin ardından birçok kişi Özgü Namal'ın eşi Serdar Oral hakkında bilgi edinmeye başladı. Özgü Namal ile evliliğinde 2 çocuk sahibi olan Serdar Oral'ın hayatı merak ediliyor. Peki, Özgü Namal'ın eşi Serdar Oral kimdir? Ahmet Serdar Oral neden öldü?

ÖZGÜ NAMAL'IN EŞİ SERDAR ORAL KİMDİR?

Ahmet Serdar Oral, 2006 yılında Sun Vital Solaryum'un genel müdürlüğünde görev aldı.

Daha sonra kendisi bohem bir hayat tarzını seçti ve Fethiye'ye yerleşti. Burada uzun süre yoga ve nefes dersleri ile ilgilendi. Özgü Namal ile eşi Serdar Oral Muğla Köyceğiz'e taşınmışlardır. 4 yıl önce oyunculuğu bırakarak Serdar Oral ile birlikte daha sakin bir hayatı tercih eden Özgü Namal, iki çocuk sahibi olmuştur. Muğla Köyceğiz'de bir köyde yaşayan başarılı isimler, 10 yıllığına bir köy evi kiraladı.

Özgü Namal ve Serdar Oral, Muğla Köyceğiz'de doğayla iç içe bir yaşam kurmak için evlerinin çevresindeki 7 dönümlük araziyi de 1 milyon 400 bin TL'ye satın aldı ve kendilerine bir çiftlik kurdular.

Serdar Oral ile Özgü Namal'ın çocuklarının ismi Nefes ve Elem Su'dur.

Daha önceki zamanlarda iki evlilik yapan Ahmet Serdar Oral'ın bu evliliklerinden de toplam 3 çocuğu bulunuyor.