Sercan Yıldırım ile Nihan Yönel evlendi! Survivor eski yarışmacıları yalnız bırakmadı

Survivor eski yarışmacılarından ve aynı zamanda eski futbolcu Sercan Yıldırım, uzun süredir birlikte olduğu Nihan Yönel ile nikah masasına oturdu. Çifti, yakın arkadaşları ve Survivor eski yarışmacıları yalnız bırakmadı. 

Yayınlanma Tarihi: 06.12.2021 12:45
Değiştirme Tarihi: 06.12.2021 12:54

31 yaşındaki Sercan Yıldırım nişanlısı Nihan Yönel ile dünyaevine girdi. Bursa'da bir otelde düzenlenen törene çok sayıda ünlü isim katıldı.

Genç çiftin nikahını Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem kıyarken, Sercan'ın  şahitliğini teknik direktörü Ertuğrul Sağlam yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sağlam, Yıldırım çiftini kutladı ve ömür boyu mutluluk diledi.

ARKADAŞLARI YALNIZ BIRAKMADI

En son katıldığı Survivor yarışmasıyla ününe ün katan Yıldırım'ı yarışmadan arkadaşları da yalnız bırakmadı. Başta Mert Öcal olmak üzere Parviz Abdullayev, Aşkım Burce ve Semih Öztürk nikahta hazır bulundu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sercan Yıldırım, Nihan Yönel ile tanışma hikayelerini geçtiğimiz aylarda katıldığı 2. Sayfa canlı yayınında anlatmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

"Kardeşimin arkadaşı kafe açmıştı. Oraya gittiğimizde arabasından inerken gördüm. Aura'sından etkilendim. Çaktırmadan fotoğrafını çekip mekan sahibine gönderdim. 'İlkokul arkadaşım, uzaktan da akrabam' dedi. 'Akraban olsun olmasın evlenmek istiyorum' dedim.

Haber ile ilgili metin girin!.

Nihan Yönel'in yoga stüdyosu açtığını ve kendisinin de o dönem yoga eğitimi almak istediğini anlatan Yıldırım, Instagram'dan yazıp görüşmeye başladıklarını aktardı.

Haber ile ilgili metin girin!.

 


 

İlgili Sayfalar: Magazin