Sercan Erdinç kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Sercan Erdinç hakkındaki bilgiler

Sercan Erdinç, bu akşam başlayan O Ses Türkiye yeni sezonunda dikkat çeken yarışmacılardan. İki jüriyi döndürmeyi başaran Sercan Erdinç’e dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Sercan Erdinç kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

Yayınlanma Tarihi: 02.10.2021 21:46
Değiştirme Tarihi: 02.10.2021 21:56
Sercan Erdinç kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Sercan Erdinç hakkındaki bilgiler

Ekranların en çok izlenen yarışmalarından olan O Ses Türkiye'nin onuncu sezonu ilk bölümü ile bu akşam başladı. Sercan Erdinç, O Ses Türkiye 2021 ilk turunda kör elemelerde şarkı performansıyla 2 jüri üyesini döndürmeyi başardı. İşte O Ses Türkiye yarışmacısı Sercan Erdinç hakkındaki bilgiler…

SERCAN ERDİNÇ KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Sercan Erdinç, 28 yaşında. Yarışmaya Edirne’den katılıyor. Bir müzik grubunda vokalistlik yapan Sercan Erdinç, müzik dolu bir hayat geçirdiğini belirtti. İlk büyük konserlerinde izleyicilerin grubun ismini haykırıp grubun şarkılarını söylediği anlarda çok duygulandığını söyledi.

Sercan Erdinç, Instagram’da “srcnrdnc” kullanıcı adıyla yer alıyor.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Sercan Erdinç, O Ses Türkiye kör eleme turunda 2 jüriyi döndürmeyi başardı. Bir Derdim Var adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı için Ebru Gündeş, Oğuzhan Koç döndü. Bu iki jüriden Sercan Erdinç’in tercihi Ebru Gündeş oldu.