Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Seray Sever'den çarpıcı dolar açıklaması

Seray Sever'den çarpıcı dolar açıklaması

Boğaziçi ekonomi mezunu olan oyuncu ve sunucu Seray Sever Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Dövizleri bozdurun' çağrısını böyle yorumladı.

19.12.2016 12:56

'Dövizleri bozdurun' çağrısına esnaf başta olmak üzere halktan yoğun destek gelirken ünlü isimler de kayıtsız kalmadı. Oyuncu ve manken Seray Sever aynı zamanda Boğaziçi Ekonomi mezunu. Son zamanlarda yaşanan gelişmeleri Sabah'a değerlendiren Sever "Türkiye’ye karşı sadece bombalı eylemler yapılmıyor, ekonomimize de darbe girişimi var. Halka ‘Dimdik durun’ diyen Cumhurbaşkanımızı destekliyorum" dedi.

"Dolarımı elden çıkardım"
Boğaziçi Ekonomi mezunu Seray Sever, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Dövizleri bozdurun' çağrısını yorumladı. Dişin bile dolarla yapılmasını eleştiren Sever, bir ekonomi mezunu olarak gündemi değerlendirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tavrını ve çağrısını destekleyen Sever, dolarını elden çıkardığını ifade etti.

"Dövizle alışveriş yasaklansın"
Yabancı parayla alışverişin yasaklanması gerektiğini anlatan Seray Sever şunları söyledi: Herkes dolar bozduruyor ama doların değeri düşmüyor. Biz de dolarları elimizden çıkardık. Hükümetimizden bir isteğim var: Türkiye'de yabancı parayla alışverişi yasaklasınlar ya da kurları sabitlesinler.

"Cumhurbaşkanımızı destekliyorum"
Türk parası kazanıyoruz ama dövizle alışveriş yapıyoruz. Bunun önüne geçilmesi için yasa çıkarmalılar. Türkiye'de bomba patlatmaların yanında bir de ekonomik bir darbe yapılmaya çalışılıyor. Cumhurbaşkanımızı destekliyorum, "Dimdik durun" diyor.

"Dişçide bile..."
Türkiye'de dolarla ev satıldığı zaman çok üzülüyorum. Temizlikçi kadın bile "Aylık 600 dolar" diyor. Dişçide bile kendi paranla ödeme yapamıyorsun.

Yorumlar | 0
üye profil