Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Seray gözler: Ben zoru seviyorum

Seray gözler: Ben zoru seviyorum

Kanal D’nin sevilen dizisi “Hayat Şarkısı”nda Süheyla’yı canlandıran Seray Gözler, çoğu oyuncunun aksine yoğun tempodan şikayetçi değil. Tiyatro, dizi ve eğitmenliği bir arada yürüten Gözler, “Ben zoru seviyorum” diyor.

25.10.2016 01:39

◊ “Hayat Şarkısı” ile başlayalım. Dizinin ikinci sezonundasınız. Nasıl gidiyor sette hayat?- Sette hayat güzel, keyifli ve eğlenceli geçiyor. Biz mutluyuz, mutlu mutlu çalışmaya devam ediyoruz.◊ Sezon finalinin ardından uzun bir tatil yapma imkanınız oldu. Nasıl bir tatil geçirdiniz?- Gökova-Ören, Ayvalık, Ağva üçgeninde bir tatil geçirdim. Çoğu zaman ailemle, bazen arkadaşlarımla vakit geçirme fırsatım oldu.◊ Tatilden sonra tekrar yoğun bir tempoya dönmek nasıl geldi?- Bir değişiklik yok aslında. Kendinizi oyuncu olarak her zaman bu tempoya hazırlamalısınız. Zaten bu temponun üstesinden gelmek için işinizi sevmeniz gerekir ve ben de işimi çok seviyorum.◊ Çok uzun zamandır bu sektördesiniz. Canlandırdığınız tüm karakterler çok sevildi. Başarınızın sırrı nedir?- İşimi seviyorum ve titizlik göstererek, saygı duyarak yapıyorum. Bunların başarıda çok önemli olduğunu düşünüyorum.BİZİ ANCAK ÇALIŞMAK KURTARIR GENÇLER◊ Süheyla hakkında konuşursak... Süheyla’da sevdiğiniz ve sevmediğiniz özellikler neler?- Sevmediğim özelliği, varsa da bende kalsın çünkü Süheyla’ya ayıp olur. Sonuçta uzun zamandır birlikteyiz (gülüyor)... Açık, net ve dobra bir kadın olmasını çok seviyorum.◊ Hem tiyatro hem de dizi oyunculuğu yapan bir sanatçı olarak, sektörü nasıl değerlendiriyorsunuz?- Hem dizi hem de tiyatro sahnesi, sıkıntılara rağmen aldı başını gidiyor. Ve bu bir oyuncu olarak çok sevindiriyor.◊ Siz aynı zamanda eğitmenlik de yapıyorsunuz, bu yoğunlukta zor olmuyor mu?- Ben zoru seviyorum, deneyimlerimi paylaşmak işimin bir parçası. Ders verirken hem öğretiyor hem de öğreniyorum.◊ Genç oyunculara neler söylemek istersiniz?- Onlara söyleyeceğim tek bir şey var; bizi ancak çalışmak kurtarır gençler...

DOĞURUP DOĞURMAMAK ÖNEMLİ DEĞİL ASLOLAN EMEKTİR◊ “Hayat Şarkısı” ve Süheyla’nın kariyerinizdeki yeri nedir?- Güzel ve doğru bir projede yer almak, bir oyuncu için şanstır. Bu şansı değerlendirdiğinizde kariyerinize mutlaka olumlu etkisi olur. ◊ Dizide evlatlarına çok bağlı bir anneyi canlandırıyorsunuz, “Doğuran mı annedir yoksa emek veren mi?” diye sorsak...- Emek her zaman öndedir. Doğurup doğurmamak önemli değil, önemli olan insanın içindeki annelik duygusudur.◊ Gerçek hayatta bir oğlunuz var, dizide iki oğlunuz. Sizden kaynana olur mu? Ne dersiniz?- Bunu oğlumun kız arkadaşlarına sormam lazım. Ama olmaz mı? Bence olur, çok da güzel olur...◊ Sizin takip ettiğiniz herhangi bir yapım var mı?- Şu anda “Peaky Blinders”ı takip ediyorum. Ama en düzenli takip ettiğim yapım elbette “Hayat Şarkısı”. Zamanım oldukça diğer yerli yapımları da izlemeye çalışıyorum.◊ Son olarak “Hayat Şarkısı” fanlarına neler söylemek istersiniz?- Biz bir şarkı söyledik ve şarkımızı dinledikleri için teşekkür ediyorum.

OYUNCU OLMASAM TIR ŞOFÖRÜ OLURDUM
◊ Sizce oyunculuğun olmazsa olmazları neler?- Bence bu işin tek olmazsa olmazı hayatın içinde olmak. ◊ Oyuncu olmasaydınız hangi mesleği tercih ederdiniz, neden?- Ya aşçı olurdum ya da TIR şoförü. Hem gezerdim hem güzel yemek yapıp yerdim.

Yorumlar | 0
üye profil