Serap Çınar'dan yeni sezon için güzellik tüyoları 

Güzellik Uzmanı Serap Çınar, iş yaşamındaki  başarısının sırlarını anlattı. Çınar, "Tüm danışanlarımız bizim bir yakınımız gibi. Onlardaki değişimi görmek beni de mutlu ediyor" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 30.03.2021 12:42
Değiştirme Tarihi: 30.03.2021 12:42
Serap Çınar'dan yeni sezon için güzellik tüyoları 

Kendi markasıyla çok kısa sürede yurtiçi ve yurtdışında tanınır hale gelen Serap Çınar, "Bu işe kalkışırken, kendime inandım ve risk almaktan çekinmedim. Kendimi geliştirmekten hiç yılmadım ve bu tecrübelerimi 'Neden kendi markamı yaratmıyorum?' sorusunu sorarak işe  koyuldum" ifadelerini kullandı.

Günlük hayatta ya da iş hayatında başarının en önemli anahtarının 'kişinin kendisine güvenmesi ve cesaret' olduğunu vurgulayan Serap Çınar, "Bir de insanın sevdiği alanda çalışması ve kendisini geliştirmesi çok önemli. İnsan sevmediği bir işte tabii ki harikalar yaratamaz. Bunu ancak benimsediğiniz bir alanda yapabilirsiniz" diye konuştu.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisiyle mücadele edilen günlerde,  herkese sağlık dileyen Serap Çınar, "Pandemi hayatlarımızı birçok yönden olumsuz etkiledi. Ancak kadınlarımıza tekrar tekrar tavsiye ediyorum. Kendinizi geliştirmekten asla vazgeçmeyin, kendinize güvenin" diyerek sözlerini noktaladı.