Senfield dizisinin ünlü oyuncusu Charles Levin dağlık alanda ölü bulundu | Charles Levin kimdir?

Emmy Ödülü almış, 9 sezon boyunca televizyonda yayınlanan Senfield adlı dizinin ünlü aktörü Charles Levin ölü bulundu. Uzun süredir kayıp olduğu belirtilen Charles Levin'in cesedinin akbabalar tarafından deforme edildiği belirtildi.

Yayınlanma Tarihi: 08.11.2019 17:43
Değiştirme Tarihi: 09.11.2019 10:16
Senfield dizisinin ünlü oyuncusu Charles Levin dağlık alanda ölü bulundu | Charles Levin kimdir?

Haziran ayından bu yana kayıp olarak aranan ünlü aktör Charles Levin’in cansız bedeninin bulunduğu yönünde resmi raporlar ortaya çıktı. İngiliz gazetesi Daily Mail’in haberine göre, Haziran ayında oğlu tarafından ‘Kayıp’ olarak duyurulan Levin’in cansız bedeninin Orengon’daki dağlık bir arazide bulunduğu belirtildi.

Resmi raporlarda yer alan bilgilere göre Levin’in cansız bedeninin bir yamacın 10 metre civarında altında bulunduğu belirtildi. Ayrıca cansız bedene temmuz ayında ulaşıldığı söylendi. Levin’in bedeninin yaralar içinde olduğu belirtilen raporda, “Cinsel uzvu yoktu. Ağzının etrafında çürüme başlamıştı. Bölgedeki yırtıcı hayvanların ve akbabaların cansız bedeni yediği tahmin ediliyor.” ifadesi yer aldı.

OLAY YERİNE YAKIN YERDE ARACI DA BULUNDU
Levin’in cansız bedeninin bulunduğu bölgeye yakın bir yerde de kendisine ait olan otomobilin bulunduğu belirtilirken, aracın içinde de Levin’in evcil köpeği Boo Boo Bear’ın kalıntılar da olduğu aktarıldı.

Levin ABD yapımı Seinfeld dizisinde 1993 yılında rol aldı. Levin’in hafızlara kazındığı bir diğer dizi ise 1976 – 1985 yılları arasında yayınlanan CBS’nin komedi dizisi Alice’de Elliot Novak karakterini canlandırdı.