Senay Melek Kaya kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Senay Melek Kaya hakkındaki bilgiler

Senay Melek Kaya kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye yedinci bölümünde kör eleme turu devam etti. Yeni bölümde sahne alan Senay Melek Kaya, performansıyla dikkat çekti ve 2 jüriyi döndürmeyi başardı. Peki, Senay Melek Kaya kimdir, kaç yaşında, nereli? Hangi jüriyi seçti?

Yayınlanma Tarihi: 13.11.2021 22:49
Değiştirme Tarihi: 13.11.2021 22:49
Senay Melek Kaya kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Senay Melek Kaya hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu turda sahneye çıkan yarışmacılardan Senay Melek Kaya, 7. bölümde sahnedeki performansı iki jüri üyesini döndürmeyi başardı. Programın takipçileri de Senay Melek Kaya’ya dair bilgileri sorguluyor. Peki, Senay Melek Kaya kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

O SES TÜRKİYE SENAY MELEK KAYA KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Senay Melek Kaya, 18 yaşında. İstanbul’da yaşayan yarışmacı, aslen Rizeli. Müziğe 7-8 yaşlarında başlayan Senay’ı ilkokul öğretmeni keşfetmiş. Ailesinin de desteği ile keman ve gitar eğitimi almış. En büyük hayalinin sahneye çıkmak olduğunu söyledi.

SENAY MELEK KAYA HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Senay Melek Kaya, “GÜL BEYAZ GÜL” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla Murat Boz, Oğuzhan Koç’u döndürmeyi başardı. İlk turu geçen Senay Melek Kaya, Murat Boz’un takımına katıldı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin