Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
‘Senarist ve oyuncu sorunu var’

‘Senarist ve oyuncu sorunu var’

Show TV’de ilk bölümü yarın ekrana gelecek ‘O Bana Çok Benzer’in yapımcısı Armağan Çağlayan, “Seyirci dizilerden çok sıkıldı. Arayış içinde” dedi

15.07.2016 03:02

ABD formatlı ‘I Get That a Lot’ın Türkiye uyarlaması olarak yarın akşam ekrana gelecek olan şaka programı ‘O Bana Çok Benzer’in basın tanıtımı önceki gün yapıldı. Yapımcı Armağan Çağlayan, programın ilk bölümünü gazetecilerle izledi. Her bölümde farklı bir meslek dalının erbabı olarak karşımıza çıkacak ünlü isimlerin, müşterilere şaka yapacağı program, Show TV’de yayınlanacak. Çağlayan, ünlüleri ikna etmenin zor olduğunu; Cenk Eren, Seren Serengil ve Funda Arar’ın programa katılmayı kabul etmediğini söyledi.Seyirci diziden sıkıldıArtık dizi izlemeyi bıraktığını söyleyen yapımcı, “Çok sıkıldım. Türkiye’de hem senarist hem de oyuncu sorunu var. Seyirciler dizilerden sıkılıyor, onlar da bir arayış içinde. Çünkü yenilik yok. Yayınlanan dizilerin sadece ilk bölümünü izliyorum” şeklinde konuştu. 

Gurur’dan izin aldıkÇağlayan, ilk bölüme katılan Oya Aydoğan’ın yer aldığı görüntüleri yayınlamak için sanatçının oğlu Gurur’dan izin aldıklarını belirtti. Tepki alabileceklerini düşündüklerini söyleyen yapımcı, “Gurur annesinin yer aldığı bölümü izledi ve onay verdi. Onun şaka yaptığı insanlar da çok üzülmüşlerdir. Hastalığında montajı henüz bitmemişti” açıklamasını yaptı. 

Yorumlar | 0
üye profil