Sen Çal Kapımı dizisinin Serkan Bolat'ı Kerem Bürsin'in yıllar önceki mesleğini duyanlar inanamıyor!

Sen Çal Kapımı dizisinde tanıştığı oyuncu Hande Erçel ile yaşadıkları aşkla çok konuşulan oyuncu Kerem Bürsin'in oyunculuk yapmadan önceki mesleği duyan herkesi şaşırtıyor. Performansıyla ve yakışıklılığıyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan 34 yaşındaki oyuncu Kerem Bürsin, oyuncu olmadan önce şoförlük, spor hocalığı, bodyguardlık yapmış. Hatta Bürsin bir röportajında "Harçlığımı çıkarmak için tuvalet temizledim." açıklamasıyla da dikkatleri üzerine çekmişti.

Yayınlanma Tarihi: 28.10.2021 10:52
Değiştirme Tarihi: 28.10.2021 10:52
Sen Çal Kapımı dizisinin Serkan Bolat'ı Kerem Bürsin'in yıllar önceki mesleğini duyanlar inanamıyor!

Güneşi Beklerken dizisindeki rolüyle hayatımıza giren Kerem Bürsin'in oyunculuk kariyerinden önceki mesleği herkesi şaşırttı.

Son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde başrol oynayan ve rol arkadaşı Hande Erçel ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Kerem Bürsin'in ortaya çıkan gerçek mesleği herkes tarafından konuşuluyor.

Başarılı oyuncu Kerem Bürsin, daha önce verdiği bir röportajda ''Amerika'da yaşadığım yıllarda şoförlük, spor hocalığı, bodyguardlık yaptım.Harçlığımı çıkarmak için tuvalet temizledim.'' demişti.

KEREM BÜRSİN KİMDİR? KEREM BÜRSİN HAYATI

4 Haziran 1987 tarihinde dünyaya gelen oyuncu Kerem Bürsin hayatımıza Güneli Beklerken dizisiyle girdi. Bürsin daha sonra Unutursam Fısılda, Şeref Meselesi, Ulan İstanbul, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Muhteşem İkili ve son olarak Sen Çal Kapımı dizilerinde rol aldı.

Üniversite eğitimini oyunculuk üzerine alarak Emerson College'ın pazarlama iletişimi bölümünden mezun oldu. Ünlü oyuncu aynı zamanda Hollywood-Türk yapımlarında İngilizce, Türkçe çift dille oyunculuk yapmaktadır

İlgili Sayfalar: Magazin