Sen Çal Kapımı dizisi oyuncusu Hande Erçel'in gergin tavırları şoke etti, Kerem Bürsin sakinleştirmeye çalıştı

Son olarak Sen Çal Kapımı dizisnde Eda karakterini canlandıran Hande Erçel, geçtiğimiz günlerde tatil için ABD'ye gitmişti. Ünlü oyuncu Hande Erçel, tatilini bitirip Türkiye'ye döndü. Oyuncu Hande Erçel'in havaalanındaki gergin tavırları dikkat çekti. Genellikle basın mensuplarına her zaman pozitif yaklaşan Hande Erçel, bu kez sinirli tavırlarıyla herkesi şaşırttı. Bir hayli gerilen ünlü oyuncu Erçel, “Sizi her seferinde burada görmek tuhaf kaçıyor artık” diyerek aracın kapısını sertçe kapattı. Hande Erçel'in gergin olduğunu anlayan sevgilisi Kerem Bürsin, Erçel'i sakinleştirmeye çalıştı.

Yayınlanma Tarihi: 03.11.2021 09:45
Değiştirme Tarihi: 03.11.2021 09:45
Sen Çal Kapımı dizisi oyuncusu Hande Erçel'in gergin tavırları şoke etti, Kerem Bürsin sakinleştirmeye çalıştı

Bir süredir ABD'nin New York şehrinde tatilde olan ünlü oyuncu Hande Erçel'i, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Kerem Bürsin havaalanında karşıladı.  Normalde basın mensuplarını karşısında görünce gülücükler saçan Hande Erçel’in bu seferki gergin tavırları dikkatlerden kaçmadı.

Bir hayli gerilen ünlü oyuncu, “Sizi her seferinde burada görmek tuhaf kaçıyor artık” diyerek aracın kapısını sertçe kapattı.

Ünlü çift bir süre arabanın içinde hararetli bir şekilde konuştu. Sevgilisi Hande Erçel’in gergin olduğunu anlayan Bürsin, sakinleştirmeye çalıştı ve basın mensuplarına “Çekmeyin lütfen, çok sağ olun” dedi.

İlgili Sayfalar: Magazin