Sen Anlat Karadeniz final bölümü ile ekranlara veda edecek

Sen Anlat Karadeniz final bölümü ile ekranlara veda ediyor. 64. bölümü bu akşam yayınlanacak olan Sen Anlat Karadeniz'de reytingler bu sezon pek beklenildiği gibi olmadı. Bunun üzerine dizi Sen Anlat Karadeniz 64. final bölümü ile serüvenini sonlandıracak.

Yayınlanma Tarihi: 13.11.2019 15:22
Değiştirme Tarihi: 13.11.2019 15:22
Sen Anlat Karadeniz final bölümü ile ekranlara veda edecek

Sen Anlat Karadeniz final bölümü bugün ekranlara gelecek. İrem Helvacıoğlu, Ulaş Tuna Astepe, Sinan Tuzcu, Öykü Gürman, Ali Ersan Duru gibi oyuncuların yer aldığı Sen Anlat Karadeniz 64. final bölümüyle bu akşam son kez yayınlanacak. Peki Sen Anlat Karadeniz'in final bölümünde neler olacak? 

Geçtiğimiz 2 sezon boyunca kadına şiddet sahneleriyle adından sıkça söz ettiren ve hatrı sayılır reytingler alarak konuşulmayı başaran Sen Anlat Karadeniz'de bu sezon işler pek istenildiği gibi gitmedi. Dizinin başrol oyuncularından Mehmet Ali Nuroğlu'nun kadrodan ayrılması, dizinin çöküşe geçmesinde büyük etken olarak gösterildi.

Sen Anlat Karadeniz'in 13 Kasım 2019 Çarşamba tarihli bölümüyle geçtiğimiz günlerde ekranlara veda edeceği duyurulmuş, ve 64. bölümüyle final yapacağını açıklanmıştı. 

SEN ANLAT KARADENİZ FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

"Gerçek Aşk Karşındakini Sevmek Değil, Ona Çok İnanmakmış..."
Bugüne kadar işlerin içinden sıyrılmayı başaran Genco için artık gidecek bir yer kalmamıştır ve çoktan hak ettiği sona adım adım yaklaşmaktadır Fikret, Tahir'e vasiyetini teslim ettikten sonra, geçmişte kalan son bir hesabı kapatmak üzere yola çıkar. Tarık ve Mercan ortasında kalmaktan zevk duydukları bir ateşin içine düşerken, Ferhat ve Hazan da içlerine düşen ateşin etkisiyle birbirlerine söz verirler… Tahir ile Nefes ise kızları Masal'ı kucaklarına almanın sevincini yaşarken, Nefes kendine yepyeni bir yol çizme hazırlığındadır.

İlgili Sayfalar: Magazin