Semih Kandemir - Hilmi Soral kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 Semih Kandemir - Hilmi Soral biyografisi

Semih Kandemir - Hilmi Soral, O Ses Türkiye 2021 düello turunda gecenin en iyi performanslarından birine imza attılar. O Ses Türkiye Semih Kandemir - Hilmi Soral, turu geçebildiler mi merak ediliyor. Peki, Semih Kandemir - Hilmi Soral kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 04.12.2021 22:42
Değiştirme Tarihi: 04.12.2021 23:55
Semih Kandemir - Hilmi Soral kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 Semih Kandemir - Hilmi Soral biyografisi

O Ses Türkiye 2021 yarışması tüm heyecanıyla devam ediyor. Semih Kandemir - Hilmi Soral, bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelen O Ses Türkiye’de sahne aldı. Günün başarılı performanslarından biri olan Semih Kandemir - Hilmi Soral, 4 jüriyi döndürerek ilk turu geçmeyi başardı. Peki, Semih Kandemir - Hilmi Soral kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte O Ses Türkiye Semih Kandemir - Hilmi Soral hakkındaki bilgiler…

O SES TÜRKİYE SEMİH KANDEMİR – HİLMİ SORAL KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021 yarışmasına katılan Semih Kandemir - Hilmi Soral, yarışmaya Bursa’dan katılıyorlar. Semih Kandemir 35, Hilmi Soral 70 yaşında. 2016 yılında bu yana birlikte Bursa ve çevre illerde sahne alıyorlar.

Semih Kandemir, Hilmi Soral’ın tam müziği bıraktım dediği an tanıştıklarını söyledi. Hilmi Soral, emekli olduğunu ve müziği bıraktığını söyledi. Bu sırada Semih Kandemir, bunu duyunca teklif götürüyor ve sonrasında yola devam ediyorlar.

Birlikte ilk sahnesinde Hilmi Soral’ın eski enerjisini yakaladığını, ilk olarak ufak kafelerde şarkı söylediklerini açıklayan Semih Kandemir, güzel bir şarkıları olduklarını ve tüm jüriyi çevirmeyi düşündüklerini söyledi.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Semih Kandemir - Hilmi Soral, bu akşam O Ses Türkiye’de “YA EVDE YOKSAN” adlı şarkıyı seslendirdi. Performansıyla dört jüriyi de döndürmeyi başardı. Başarılı yarışmacılar, O Ses Türkiye’de Beyazıt Öztürk’ün takımıyla devam etme kararı aldı. Sonraki düello turunda başarılı performans sergileyen ikili, Beyazıt Öztürk'ün seçimi ile turu geçti.

İlgili Sayfalar: Magazin