Selin Şekerci'den Fikret Ali paylaşımı! Hazal Kaya'dan yorum gecikmedi

Ünlü oyuncu Selin Şekerci, meslektaşı ve yakın arkadaşı Hazal Kaya'nın Ali Atay ile sürdürdüğü mutlu evliliğinden dünyaya gelen Fikret Ali'nin çektiği kareleri sosyal medya hesabından paylaştı. Şekerci'nin binlerce beğeni alan gönderisine, Kaya da kayıtsız kalamadı.

Yayınlanma Tarihi: 14.07.2022 09:44
Değiştirme Tarihi: 14.07.2022 09:44
Selin Şekerci'den Fikret Ali paylaşımı! Hazal Kaya'dan yorum gecikmedi

Selin Şekerci'nin Nisan 2021'de meslektaşı İbrahim Selim'in Youtube'da yayınlanan popüler programına konuk olmasından sonra başlayan sürpriz aşk, uzun ömürlü olmamıştı. Temmuzda ilişkiyi doğrulayan ve günler sonra Marmaris tatilinde ilişkileri belgelenen oyuncu çift, geçtiğimiz ocak ayında ayrılmıştı.

İbrahim Selim, “Anlaşamadık, ayrılık kararı aldık biz de. O muhteşem bir insan, ben çok çalıştığım için kendisine zaman ayıramadım ve bu yüzden de ilişkimiz bitti” demişti. Şekerci ise ayrılık hakkında, “Barışmalık bir şey yok. Birbirimizi çok seviyoruz. Sıcağı sıcağına öyle 'Arkadaşız' gibi konuşmalar yapmak istemiyorum” açıklamasını yapmıştı.

"BEN AŞKA TÖVBE ETTİM"

Selin Şekerci, ayrılığın ardından Kuruçeşme'de bir mekandan çıkarken objektiflere yansımıştı. Ünlü oyuncu, Bir gün evlenirsem bilin ki çocuk yapacağım" açıklamasının hatırlatılması üzerine, “Anne olmayı çok istiyorum, çocuk sahibi olmak istiyorum tabii ki” ifadelerini kullanmıştı.

Basın mensuplarının “Evlilik için bir aday var mı peki?” sorusunu Şekerci, “Bir aday yok, ben aşka tövbe ettim. Aşk meşk yok, olursa zaten haberiniz olur” şeklinde cevaplamıştı.

"HEPSİ BENİM BEBEKLERİM"

Neşesinin yerinde olduğu gözlenen Selin Şekerci, gazetecilerin “Eski ilişkilerinizden dolayı mı bu kararı verdiniz?” sorusuna ise gülerek “Yok yok, hepsi benim bebeklerim” karşılığını vermişti.

32 yaşındaki güzel oyuncu, geçtiğimiz haftalarda ise yakın arkadaşı Hazal Kaya ve Demet Özdemir ile tatil sezonunu açmıştı. Çeşme'de deniz ve güneşin tadını çıkaran ünlü oyuncuların plaj keyfi objektiflere de yansımıştı.

GÜZELLİKLERİYLE DİKKAT ÇEKTİLER

Hazal Kaya ve Demet Özdemir suya girip serinlerken Selin Şekerci şezlongunda güneşlenmeyi tercih etmişti, ancak arkadaşlarının ısrarları üzerine güneşlenmeyi bırakıp yanlarına gitmişti. Oyuncular, güzellikleriyle tüm bakışları üzerine toplamıştı.

"SÜRPRİZ SONLU"

'Kaçak Gelinler', 'Melekler Korusun' ve 'Yeşilçam' gibi yapımlarla adından söz ettiren ünlü isim, son olarak 2 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi.

31 yaşındaki Hazal Kaya'nın oğlu Fikret Ali'nin çektiği kareleri peş peşe yayınlayan Şekerci, gönderisine "Biri telefonumu yürütmüş ve sanatını konuşturmuş. SÜRPRİZ SONLU! Kaydırınız..." notunu yazdı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin