Selin Ciğerci yeni imajıyla olay oldu! Bambaşka birine dönüştü...

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci yeni imajıyla adeta bambaşka biri oldu. Annesinin isteği sonrasında sarı saçlarını kahverengiye boyatan yıldız ismi görenler tanımakta zorlandı. Selin Ciğerci'ye imaj değişikliği sonrasında birçok yorum yapıldı.

Yayınlanma Tarihi: 07.11.2021 17:10
Değiştirme Tarihi: 07.11.2021 17:10
Selin Ciğerci yeni imajıyla olay oldu! Bambaşka birine dönüştü...

Geçtiğimiz günlerde bıçak altına yatarak silikonlarını büyüttüğünü itiraf eden sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci imaj değişikliğine gitti.

Göğüs estetiğinden sonra saç rengini de değiştiren Ciğerci'nin değişiminin sebebi ise annesiymiş. Ciğerci annesinin istediğini kıramayıp saç rengini değiştirmiş.

dd

Sarı saçlarını koyu renge boyatan Ciğerci yeni halini Instagram hesabından paylaşarak takipçilerine 'nasıl olmuşum' diye sordu.

Instagram'da 4,6 milyon takipçisi bulunan ünlü fenomen paylaştığı videoda ''Saç rengimi beğendiniz mi? Annem çok istedi. 'Sana çok yakışacak, söz veriyorum' dedi. Galiba haklı ama gözüm alışmadı hâlâ'' dedi.

Ekran Alıntısı

Ciğerci'nin takipçilerinin çoğu sarı rengin daha çok yakıştığını söylese de Ciğerci "Böyle de güzel" yorumlarında bulundu.

Selin Ciğerci'nin zayıflığı da gözlerden kaçmazken suratındaki photoshop da sosyal medyada konuşuldu.

İlgili Sayfalar: Magazin