Selin Ciğerci'nin nişanlısına mesaj attığı için ifşa ettiği kadın bakın kim çıktı

Selin Ciğerci'nin evlenmek üzere olduğu Gökhan Çıra'ya mesaj atan kişinin Ebru Polat'ın yakın dostu ve model Özlem Parlu olduğu ortaya çıktı.

Yayınlanma Tarihi: 26.09.2019 09:23
Değiştirme Tarihi: 26.09.2019 09:23
Selin Ciğerci'nin nişanlısına mesaj attığı için ifşa ettiği kadın bakın kim çıktı

Selin Ciğerci'nin evlenmek üzere olduğu Gökhan Çıra'ya mesaj atması üzerine Ciğerci'nin ifşa etmesiyle gündeme gelen Özlem Parlu, model ve oyunculuk yapıyor. Bunun yanında Instagram'da 33 bine yakın takipçisi olan bi sosyal medya fenomeni.

Haber ile ilgili metin girin!.

Özlem Parlu, aslen Ordu'lu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Modellik yapan Özlem Parlu, şarkıcı Ebru Polat'a yakınlığıyla biliniyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Parlu, yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Ebru Polat'ın Madam isimli son klibinde oynadı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Hatta klipte bile Ebru Polat'ın sevgilisini etkilemeye çalışan kadın rolünde.

Haber ile ilgili metin girin!.

Parlu Selin Ciğerci'nin kendini ifşa etmesiyle ilgili katıldığı bir canlı yayında şunları söyledi: Selin Ciğerci'nin sevgilisi Gökhan Bey, Bodrum'da bir tatil mekanında bana bakıp durdu. Sonrasında yanıma geldi. Bana selam verdi. Sonraki günler bende dayanamadım. Neden sevgilisinin Ebru Polat ile aynı klibi çektiğini sordum. Daha sonra Gökhan bey, Instagram hesabından vücudunun fotoğrafını paylaşmıştı. Spor yapıyor ya bende spor yapan bir insanım. Güzel bir vücudun var dedim. Çok hoş çocuksun yazık ediyorsun kendine dedim" şeklinde konuştu. Gökhan Çıra'ya mesaj attığı zamanlarda çiftin ayrı olduğunu söyleyen Parlu, "O sürede Selin Ciğerci, hastanelik olmuştu." dedi.

'Kendine yazık ediyorsun' mesajını Selin Ciğerci'nin ona bir çocuk veremeyeceğini düşündüğüm için yazdım." diyerek "Gökhan Bey'e mesaj attığımda cevap verseydi olayı anlayabilirdim. Ama neden daha sonra karşıma çıktığını anlamadım. Selin Hanım sanki ben onu, takip ediyormuşum gibi lanse ediyor" şeklinde konuştu.

GÖKAN ÇIRA’DAN AÇIKLAMA
Selin Ciğerci’nin nişanlısı Gökhan Çıra’dan da bir açıklama geldi. İşte Instagram’dan paylaştığı o açıklama;
“Öncelikle herkese merhaba Eşimin tartıştığı kadını ne tanırım ne selam vermişliğim vardır eğer bir selamımı bir bakışımı gördüğü yada duyduğu bir fotograf ve ya bir video varsa elinde göstersin bana attığı mesajları defalarca sildim sırf selin görmesin tatsızlık çıkacak diye ama en sonun’da görmüş bodrum da yanıma geldi demiş Allah yukarda görüyor benim anlım ak tertemiz bi şekilde 1 ay sonra evliliğe adım atıyoruz ve ben Karımı , Canımdan çok sevdiğim eşimi aldatmam onu üzeni benimle onu üzmeye çalışanın canını yakarım. Eğer eşimi tehdit ediyorsa beni bulur karşısın’da bana konussun selam verdi diye böyle birşey olma olasılığı yok Buda böyle bilinsin. Selin Ciğerci benim eşimdir eşim olmaya devam edecek ve ona gelecek en ufak söz bana edilmiştir.”