Selin Ciğerci: Neslican'ın cenazesine gittim ama...

Selin Ciğerci: Neslican'ın cenazesine gittim ama...
Yayınlanma Tarihi: 24.09.2019 13:48
Değiştirme Tarihi: 24.09.2019 13:48

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile nişanlısı Gökhan Çıra, TV100 ekranlarında yayınlanan 'Cengiz Semercioglu ile Bu Gece' programına konuk oldu. Çift, haklarında merak edilenleri canlı yayında anlattı.

Instagram’da kimse benden para istemesin. Valilik izini olamayan kimseye yardım yapamam, çünkü bu konuda bir kez uyarıldım. Bu yüzden sessizce bireysel şekilde yapılacaksa yapıyorum.Kazandığım sponsor ücretlerini dağıtacağım. Berfin’e henüz parasını veremedim. Yardım yapılması için valilik onayı lazım. Parası bende hazır, kendi aramızda halledeceğiz.

"İLK PARAMI TAKSİ ŞOFÖRLÜĞÜ YAPARAK KAZANDIM"

Mesaj kutum IBAN’la dolu. Ben de kötü günler yaşadım, kimseden bir kuruş para istemedim. Kapı girişlerinde yattım, antrede uyudum. Bu durum 3,5 ay sürdü. Kendim para kazanmaya başlayınca ev tuttum. İlk paramı taksi şoförlüğü yaparak kazandım. Sosyal medyada ise ilk paramı kıyafet tanıtımı yaparak kazandım. 150-200 lira kazandım.

Ben vergilerimi veriyorum. İlk 5'e girmesem de o listeye gireceğim. Okul yaptırmak gibi bir planım da var, en büyük hayalim.

"NESLİCAN 'DÜĞÜNE GELİYOR MUYUM?' DEDİ"

Neslican (Tay) ile 20 gün önce konuştuk. Beni aradı ‘Abla geliyor muyum düğüne?’ dedi. Ben de ‘iyi olursan kesinlikle gel’ dedim.

Neslican ile sosyal medyadan tanıştık. Ben mesaj attım ona, ‘bir şeyler yapalım, görüşelim’ dedim. ‘Düğünde rahat edemezsen eve gel, evde de görüşebiliriz’ dedim. O da ‘yok abla halay bile çekeceğim’ dedi. Gülüştük.

"NESLİCAN'IN CENAZESİNDE YAKIN ÇEVRESİNDEN KİMSE YOKTU"

Neslican'ın vefat haberini öğrendim, cenazesine gittim. Yakın çevresinden kimse yoktu. Çalıştığı kanaldan ne bir müdürü ne de arkadaşı vardı. Bu durum çok üzücü.

"BEN KİME NE YAPMIŞIM?"

Düğünüme 300 kişi devam ettim. Gökhan futbolcu. Benimle birlikte olduğu ortaya çıkınca kulüpten kovmuşlardı. Ben kime ne yapmışım? Şimdi Gökhan futbola geri döndü. Hem de kovulduğu kulübün başkanı geri aldı.

"ANNEM KARŞI ÇIKTI AMA..."

Gökhan Çıra, "İlişkimden dolayı bana karşı gelen herkesi hayatımdan çıkardım. Ailem de ilişkimi ilk gazeteden öğrendi. Babam sorun etmedi ama annem biraz karşıydı. Anneme 'Tanıdıktan sonra çok seveceksin' diyordum, öyle de oldu. Annem beni aramıyor, Selin’i arıyor.