Selin Ciğerci mayolu pozuyla o iddialara yanıt verdi!

Kendisine kilolu olduğunu söyleyenlere inat sosyal medya hesabı üzerinden mayolu pozunu paylaşan ünlü fenomen Selin Ciğerci'nin gönderisine beğeni yağdı. Selin Ciğerci 'balık etli kadın da güzeldir' diyerek yaptığı paylaşımla Instagram'ı adeta salladı.

Yayınlanma Tarihi: 16.07.2020 17:48
Değiştirme Tarihi: 16.07.2020 17:48
Selin Ciğerci mayolu pozuyla o iddialara yanıt verdi!

Futbolcu Gökhan Çıra ile evlenen ve sosyal medyanın gündeminde yer alan isimlerden birisi olan fenomen isim Selin Ciğerci mayolu pozlarıyla kilolusun diyenlere inat paylaşımlarına devam ediyor.

Kendini çıkardığı markasına veren ve işleriyle yoğun olan Ciğerci şu sıralar yaptığı mayolu pozlarla dikkat çekiyor. Açıksözlülüğüyle bilinen Selin Ciğerci son mayolu pozuna yaptığı yorumla dikkat çekti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bronz kremini tanıtmak için sık sık mayolu pozlarını paylaşan Ciğerci zayıflara ince bir göndermede bulundu. Ciğerci paylaşımında şunları söyledi:

"Karyola bacağı gibi incecik bir bacağım olacağına... Böyle olmak beni daha çok mutlu ediyor yani şop yapıp kendimi incecik yapmasını da bilirdim mutluyum ben böyle seviyorum kendimi; bir dirhem et bin ayıp örter! İNAT DEĞİL Mİ ZAYIFLAMIYORUM böyle kalacağım."