Selin Ciğerci kimdir, kaç yaşındadır? İşte hayatı hakkında bilgiler

Selin Ciğerci kimdir sorusunun yanıtı, magazin basınını yakından takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. Hayat hikayesi oldukça merak edilen Selin Ciğerci'nin kişisel bilgileri merak ediliyor. İşte Selin Ciğerci'nin hayatı hakkında bilgiler.

Yayınlanma Tarihi: 22.10.2019 11:00
Değiştirme Tarihi: 22.10.2019 11:00
Selin Ciğerci kimdir, kaç yaşındadır? İşte hayatı hakkında bilgiler

Son günlerin popüler ismi olan Selin Ciğerci'nin hayatı hakkında bilgiler oldukça merak ediliyor. Sosyal medyada oldukça ünlü olan Selin Ciğerci'nin kaç yaşında olduğuda merak edilen bilgiler arasında. İşte Selin Ciğerci'nin biyografisi;

SELİN CİĞERCİ KİMDİR?

Baba tarafı Konya, anne tarafı ise Kastamonulu olan Selin Ciğerci, 1984 yılın dünyaya geldi. Zeytinburnu’da bir gecekonduda büyüdü ancak babasının işleri iyi gidince hayatı da değişti. Selin Ciğerci, bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan yarışma programı Wipeout’a katıldı. Selin Ciğerci, verdiği bir röportajda bir dönem Türkiye’nin en ünlü futbolcularından biriyle olduğu açıkladı ancak ismini verdi. Ayrıca bu kişi için söylediği “Bana çok pahalı hediyeler, yüzükler aldı. Hatta spor bir Porsche aldı” açıklamasıyla konuşuldu.

Demet Akalın, Fatih Ürek ve Kerimcan Durmaz gibi birçok isimle yakın arkadaş olan Selin Ciğerci, uzun bir süredir futbolcu Gökhan Çıra ile aşk yaşıyor. Evlilik teklifi videoları uzun süre konuşulan ikili, 2019 ekim ayında evlenecek. 2018 haziran ayında 'Beş Karat' isimli bir şarkı çıkaran Selin Ciğerci, 2019 yaz aylarında Hikaye isimli şarkısına klip çekti.