Selin Ciğerci ile yeniden barışan Gökhan Çıra’nın eğlencesi olaylı bitti!

Eylül 2020'de anlaşmalı olarak boşanan eski futbolcu Gökhan Çıra ve sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, aşklarına kaldığı yerden devam ediyor. Sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen ikiliden Gökhan Çıra’nın eğlencesi olaylı bitti. İddiaya göre; eski futbolcu, "Niye bana ters bakıyorsun?" diyerek bir kulübün kapısında müşteriyle tartıştı.

Yayınlanma Tarihi: 19.01.2022 09:33
Değiştirme Tarihi: 19.01.2022 09:35
Selin Ciğerci ile yeniden barışan Gökhan Çıra’nın eğlencesi olaylı bitti!

2019'da nikah masasına oturan eski futbolcu Gökhan Çıra ile sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, 10 Eylül 2021'de tek celsede boşanarak, herkesi şaşırtmıştı. Ortak işlerini de ayırmaya karar veren ikili, ayrılığa fazla dayanamayarak geçtiğimiz günlerde ilişkilerine ikinci şansı vermişti.

Çıra geçtiğimiz günlerde eğlenmek için gittiği bir kulübün kapısında "Niye bana ters bakıyorsun?" diyerek, aynı mekandaki bir müşteriyle tartıştı. Gökhan Çıra’nın eğlencesi olaylı bitti.

İddiaya göre; Çıra ile tartıştığı kişi birbirlerine sözlü sataşmada bulunurken, bu sırada eski futbolcunun şoförü devreye girdi. Araya giren şoförün Çıra’nın tartıştığı kişiye saldırarak, yumruk atmasıyla tarafların eğlencesi karakolda sona erdi. İddialara göre, çıkan arbedede yumruk yiyen kişi, hem Çıra'dan hem de şoföründen şikayetçi oldu.

YENİ POZLARINI PAYLAŞTI

İlişkilerine devam etme kararı alan ünlü çift, sık sık birlikte fotoğraf paylaşarak ve birbirlerine yorum yaparak aşklarını gözler önüne seriyor. Son olarak sahibi olduğu güzellik merkezinde eski eşinin montunu giyerek verdiği pozlarını peş peşe takipçilerinin beğenisine sunan Ciğerci'ye, Çıra'dan yorum gecikmedi.

Fenomen ismin siyah kalp emojisiyle paylaştığı karelere kayıtsız kalamayan eski futbolcu, Ciğerci'ye "Selin Çıra mı olduk?" yorumunu yazdı. Ciğerci ise bu yoruma, "Vallahi evet ama mont çok güzel, birkaç poz daha çekilip veririm" şeklinde yanıt verdi.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde eski futbolcudan şaşırtan bir hamle gelmiş; Ciğerci'ye aşkını her fırsatta ilan eden Gökhan Çıra, göğsüne eski eşinin dövmesini yaptırmaya karar vermişti.

"HAZIR MISIN PRENSES?"

Çıra, sosyal medya hesabından dövmenin görselini paylaşarak "Hazır mısın prenses" yorumunda bulunmuştu. Çıra'nın üstsüz ve dövmeli halini görenler ise "Şaka mı bu?", "Lütfen şaka olsun" gibi yorumlar yapmıştı.
 

İlgili Sayfalar: Magazin