Selin Ciğerci eşi Gökhan Çıra'nın ayak parmaklarını tek tek öptü! Sosyal medya yıkıldı

Yayınlanma Tarihi: 27.11.2019 09:56
Değiştirme Tarihi: 27.11.2019 09:56

Geçtiğimiz günlerde hayatını futbolcu Gökhan Çıra ile birleştiren Selin Ciğerci, sosyal medyadan paylaşılan 'ayak öpme' görüntüleriyle büyük ses getirdi. Selin Ciğerci'nin eşi Gökhan Çıra'nın ayaklarını öptüğü video gündem yarattı. 

Instagram fenomeni Selin Ciğerci paylaştığı son videoyla sosyal medyayı salladı. Fıtık ameliyatı olan futbolcu eşi Gökhan Çıra'yı hastanede ziyaret eden Selin Ciğerci, burada eşinin ayak parmaklarını tek tek öperek video ile kaydetti, bu anları sosyal medya hesabından paylaştı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Selin Ciğerci videoda "Bunların hepsi Türk lokumu, hepsi tatlı bunların" diyerek eşinin ayak parmaklarının hepsini öptü. Görüntülerin kısa sürede yayılmasının ardından fenomen ve eşi bir anda gündem oldu. 

Sosyal medyada Ciğerci'nin bu hareketine olumlu olumsuz yorum yağdı. Kimileri "Aşk böyle bir şey işte" yorumlarını yaparken, çoğu da "Midem bulandı. Sevgiyi göstermenin farklı yolları var" dedi. Bazı takipçileri de Selin'in ayaklarını öptüğü sırada telefonuyla oynayan Gökhan Çıra'nın olaya tepkisizliği dikkatini çekti.

Kendine gelen tepkilere cevap veren şarkıcı, "Aşık olduğum hiçbir şeyinden tiksinmediğim adamın ayaklarını öptüm, öperim de. Sevmediğim bir adamın ayaklarını öpmedim. Ayrıca benim kocam futbolcu, ayaklarıyla para kazanıyor. Ben sevdiklerim için bunu düşünmem, Herkes kocasını, evladını severken böyle şeyler yapar. Enazından ben öyleyim" dedi. 

DEMET AKALIN ATEŞ PÜSKÜRDÜ 

"Özellikle size diyorum ünlü isimler. Takipçi kazanmak uğruna bunları gençlerin önüne koydunuz göklere çıkardınız" diyerek Ciğerci'nin videosunu paylaşan bir kullanıcıya Demet Akalın'dan tepki gecikmedi. Akalın, "Takipçi kazanmak gibi bir niyetim yok bana söylüyorsunuz! Bana karşı bir terbiyesizliği, saygısızlığı yok! Ben kimseye 'Alın başınızın tacı edin' demiyorum! İnsanların sevgisini kendileri kazanıyor. Benim 'zorla sevin' çabam yok!" dedi.