Selin Ciğerci'den olay cevap: Estetiğe ihtiyacım olan yerleri hallettim!

Selin Ciğerci'den olay cevap: Estetiğe ihtiyacım olan yerleri hallettim!
Yayınlanma Tarihi: 26.12.2019 14:01
Değiştirme Tarihi: 26.12.2019 14:02

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, bir güzellik merkezinin açılışında yaptığı açıklamayla gündem oldu. Selin Ciğerci, magazin dünyasında son dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor.Bir güzellik merkezinin açılışına katılan Ciğerci, muhabirlerin yönelttiği “Estetik operasyona ihtiyacınız var mı? şeklindeki soruyu yanıtladı.

Cinsiyet değiştirme ameliyatı ile kadın olan 35 yaşındaki ünlü, “Ben ihtiyacım olan yerleri zamanında hallettim” açıklamasıyla adından söz ettirdi.Instagram'da 2,3 milyon takipçisi bulunan Selin Ciğerci'nin, geçtiğimiz ay futbolcu eşi Gökhan Çıra'nın ayaklarını öptüğü görüntüler dikkat çekmişti.

"HİÇBİR ŞEYİNDEN TİKSİNMEDİĞİM..."

Kendine gelen tepkilere cevap veren Ciğerci, "Aşık olduğum hiçbir şeyinden tiksinmediğim adamın ayaklarını öptüm, öperim de. Sevmediğim bir adamın ayaklarını öpmedim. Ayrıca benim kocam futbolcu, ayaklarıyla para kazanıyor. Ben sevdiklerim için bunu düşünmem, Herkes kocasını, evladını severken böyle şeyler yapar. En azından ben öyleyim" demişti.

Selin Ciğerci, mayolu pozlarını, "Kylie Jenner veya Khloe Kardashian sandınız biliyorum ama benim, panik yapmayın" notuyla yayınlamıştı.

Sosyal medya fenomeninin fotoğrafları kısa sürede binlerce yorum ve beğeni almıştı.