Selin Ciğerci'den dikkat çeken paylaşım! Yeni fotoğraf paylaştı, profil fotoğrafını değiştirdi

Gökhan Çıra ile boşandıktan sonra yeni aşk iddiasıyla çok konuşulan Selin Ciğerci, şimdilerde yeni imajı ve yeni evinin dudak uçuklatan kirası ile magazin gündemine bomba gibi düştü. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isim Selin Ciğerci, kendiyle ilgili yeni paylaşımlarına da hız kesmeden devam ediyor. Selin Ciğerci son olarak sosyal medya hesabı üzerinden güncel fotoğrafını paylaştı ve bu pozu instagram profili fotoğrafı yaptı. Selin Ciğerci'nin bu hamlesi dikkatlerden kaçmadı. 

Yayınlanma Tarihi: 12.11.2021 16:51
Değiştirme Tarihi: 12.11.2021 16:53
Selin Ciğerci'den dikkat çeken paylaşım! Yeni fotoğraf paylaştı, profil fotoğrafını değiştirdi

Son günlerde gerek özel hayatı gerekse imaj değişikliğiyle magazin gündeminden düşmeyen Selin Ciğerci, sosyal medya hesabı instagram'dan bir paylaşımda bulundu. Çekildiği bir fotoğraf karesini takipçilerinin beğenisine sunan Selin Ciğerci, bu yeni fotoğrafını instagram profil fotoğrafı yaptı.

Selin Ciğerci dikkat çeken fotoğraf karesinin altına "Anketler bitti değil mi kızlar... Sarı saç, koyu saç... Bırakın boşverin saçı kiloyu önemli olan mutlu muyuz? Sizleri seviyorum hiç birşeyi takmayın anneniz bir daha sizi doğurmayacak. UNUTMAYIN!" notunu düştü. 

İŞTE SELİN CİĞERCİ'NİN O PAYLAŞIMI

Haber ile ilgili metin girin!.
 

İlgili Sayfalar: Magazin