Selin Ciğerci, bir takipçisinin yorumuna tepki göstererek böyle ifşa etti

Sosyal medyada paylaştıklarıyla gündemden düşmeyen Selin Ciğerci, yeğeniyle olan bir fotoğrafını kendi hesabından paylaştı. Paylaştığı fotoğrafın altına "Halasının gülü" notunu düşen Ciğerci'nin bir takipçisi bu notun üzerine "Amcası diyecektin herhalde" şeklinde bir göndermede bulundu. Selin Ciğerci, o nota tepkisini gösterdi.

Yayınlanma Tarihi: 20.05.2020 10:14
Değiştirme Tarihi: 20.05.2020 10:14
Selin Ciğerci, bir takipçisinin yorumuna tepki göstererek böyle ifşa etti

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, instagram hesabından yeğeni ile olan bir fotoğrafını paylaştı. Selin Ciğerci, yeğeni ile olan bu fotoğrafının altına "Halasının gülü bülbülü" notonu düştü.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yıllar önce cinsiyet değiştirme operasyonu geçiren Ciğerci'nin bir takipçisi bu paylaşım için "Amcası diyecektin herhalde" şeklinde yorum yaptı. 

Takipçisinin yaptığı bu yorumdan rahatsız olan Selin Ciğerci tepkisini şöyle dile getirdi. İşte Selin Ciğerci'nin yaptığı o paylaşım;

"Yeğenimle foto paylaşırım, bunları yazarsınız. Bir de yeni evlenmişsiniz, evlatlarınız olacak. Bana 'anne ol, çocuk evlat edin' diyen güzel yürekli hanımefendilere sesleniyorum; bunlar bitmez bunlar bana ve evladıma neler yaşatır, insan cinnet geçirir ya bambaşka bir insana dönüşürüm evladım varken. Bu mübarek Kadir gecesinde Allah'ım sizi evlatlarınız ile sınamasın inşallah."
 

Haber ile ilgili metin girin!.