Selin Ciğerci açıklamasıyla şaşırttı: Benim kocam var, kimseyi tanımıyorum

Selin Ciğerci, önceki akşam eşi Gökhan Çıra ve babasıyla beraber bir mekan çıkışı görüntülendi. Yemek sonrası muhabirlerin sorularını yanıtlayan Ciğerci ilginç bir çıkışta bulundu. Selin Ciğerci, “Benim kocam var. Ailem dışında kimseyi tanımıyorum, kimseyi sevmiyorum, güvenmiyorum.” dedi.

Yayınlanma Tarihi: 06.10.2020 09:37
Değiştirme Tarihi: 06.10.2020 09:37
Selin Ciğerci açıklamasıyla şaşırttı: Benim kocam var, kimseyi tanımıyorum

Selin Ciğerci helikopter kiralayarak gittiği Marmaris tatilinden döndü.  Önceki akşam babası ve eşi Gökhan Çıra ile birlikte yemek yerken görüntülenen Ciğerci mekan çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtladı. 

Mekan çıkışı Uçankuş TV objektifine takılan Ciğerci, helikopter için 27 bin TL verdiği iddiaları için “27 bin lira değil daha fazla. 100 milyon dolar falan” diye ti'ye aldı ve ekledi: “Ben influencer’ım. Ben bir şeyi paylaşabilirim. Bunda ayıp bir şey yok. Belki reklam karşılığı da yapıyor olabilirim. Nasıl TV’de bir proje başlarken sponsorlar oluyor. Onun gibi...” Ciğerci, hakkındaki davalar için “Ben kimseyi tanımıyorum. Benim kocam var. Ailem dışında kimseyi tanımıyorum, kimseyi sevmiyorum” dedi. Bir zamanlar yakın dost olduğu Demet Akalın’la da arası bozulan Ciğerci, Akalın’ın yeni televizyon programı hakkındaki soruları “Ben televizyon izlemiyorum” diye yanıtladı.