Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Selfy Whitefest 2017' muhteşem bir partiyle tanıtıldı

'Selfy Whitefest 2017' muhteşem bir partiyle tanıtıldı

Türkiye’nin en büyük gençlik ve kış festivali ‘Selfy Whitefest 2017’nin lansman partisi Nişantaşı Chance’de gerçekleşti.

08.12.2016 10:03

Jolly Tour’un gençlik markası Unitravel ev sahipliğinde 15 Ocak- 9 Şubat tarihleri arasında Uludağ’da gerçekleştirilecek olan ‘Selfy Whitefest 2017’in lansman partisine müzik ve eğlence damgasını vurdu.

Sabaha kadar müzik ve eğlence 
Unitravel Organizasyon ve Marka Direktörü Ozan Berber’in ev sahipliğinde gerçekleşen partide davetliler, Türkiye’nin en ünlü DJ’leri Erdem Kınay, Emrah Göktaş, ve Hakan Kabil’in muhteşem performanslarıyla ve ünlü sanatçı Emre Kaya’nın hit parçalarından oluşan mini konseriyle sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

emre kaya

Uludağ'a yıldızlar yağacak Türkiye’nin en ünlü sanatçılarının sahne alacağı ve 15 Ocak- 9 Şubat tarihleri arasında 3 periyot halinde gerçekleşecek olan ‘Selfy Whitefest 2017’de, ‘Serdar Ortaç, Gülşen, Berkay, Hadise, Hande Yener, Hakan Altun, Serkan Kaya, Simge, Erdem Kınay, Merve Özbey, Emre Kaya, Dj Emrah Göktaş, Dj Hakan Kabil ve Percussion Tai, şarkıları ve sahne performanslarıyla tatilcilere ve gençlere unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

erdem kınay

Türkiye’nin kayak ve eğlence merkezi Uludağ’da 12 farklı otelde yaklaşık 15 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan ‘Selfy Whitefest 2017’de tatilciler karın ve müziğin keyfini birlikte çıkartacakla

Yorumlar | 0
üye profil