Selena Gomez Justin Bieber ilişkisi bitse de kavgaları bitmedi

Selena Gomez Justin Bieber ilişkisi bitse de kavgaları bitmedi

Dünyaca ünlü Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, eski sevgilisi Selena Gomez hakkında oldukça sert değerlendirmelerde bulundu.

Uzun süredir magazin gündemi meşgul eden Justin Bieber ve Selena Gomez ilişkisi bitmiş dahi olsa, ikilinin özel hayatından yeni gelişmeler gelemeye devam ediyor.    

24 yaşındaki Amerikalı şarkıcı Selena Gomez, son zamanlarda yeni sevgilisi Sofia Richie ile romantik fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşan Bieber’a tepki göstermekte gecikmedi.

Selena Gomez, 22 yaşındaki Bieber’ın kendisine ulaşmasını engellemek için telefon numarasını değiştirdi.

Depresyon nedeniyle dünya turunu iptal eden Gomez, yakın çevresini yeni numarasını Bieber’a kesinlikle vermemesi için uyardı.

Justin Bieber, Nicole Richie'nin 17 yaşındaki kız kardeşi Sofia Richie'yle olan fotoğraflarını Instagram'da paylaşmasının ardından Selena Gomez hayranlarının hışmına uğramıştı.

Justin Bieber, takipçilerine, "Bu kontrolden çıkıp giden nefreti bitirmezseniz, hesabımı gizli yapacağım. Eğer gerçekten hayransanız sevdiğim kişilere karşı böyle acımasız olmazsınız" uyarısını yaptı.

Bunun üzerine Selena Gomez, “Eğer nefrete katlanamıyorsan, o zaman kız arkadaşının fotoğraflarını paylaşmayı bırak. Sadece ikiniz arasında özel olmalı. Hayranlarına sinirlenme. Onlar seni seviyorlar” şeklinde cevap verdi.

Justin Bieber’dan Gomez’e sert bir yorum geldi:

"Beni kendine ilgi çekmek için kullanmış insanları ve hala bu şekilde suçlama yapmalarını görmek komik. Üzücü. Sevgiler."

Ardından Gomez, “Birçok kez aldatan insanların, onu affetmiş ve destek olmuş olanlara böyle suçlamalar yapıyor olmasını görmek komik. Hayranların neden kızdığına şaşmamak lazım. Üzücü. Sevgiler” yazdı.

Görüntülenme : 10334 Güncelleme Tarihi: 17/09/2016 15:16:27
Yayınlanma Tarihi: 16/09/2016 23:32:12

Haber Yorumları (3)

500
 • I love you JELENA
  1 yıl önce
  Bence Selena haklı. Cünkü sofia'ya gıcık oldum. hem justin ile uyumlu degiller. yakışmıyorlar. ben jelena'yı özledim AĞA ....!!!!!!!!
 • Jelena
  1 yıl önce
  Ben ikisini de çok seviyorum frovr jelena
 • selenator
  1 yıl önce
  selena iyi kapak yapmış :) :)

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin