Selena Gomez AMA performansından önce panik atak geçirdi!

Bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden ve kariyerine ara veren Gomez, iki yıl sonra sahneye döndü. Gelen iddialara göre Selena Gomez sahneye çıkmadan önce büyük endişe yaşadı ve panik atak geçirdi.

Yayınlanma Tarihi: 26.11.2019 15:06
Değiştirme Tarihi: 26.11.2019 15:06
Selena Gomez AMA performansından önce panik atak geçirdi!

Gomez, önceki akşam ABD'nin Los Angeles kentinde düzenlenen Amerikan Müzik Ödülleri'nde (American Music Awards) açılışı yaptı. İki farklı kıyafetle sahneye çıkan Gomez, seyirciden bol bol alkış aldı.

Gomez gecenin açılış şovunu yaptı. Microsoft Theater'daki törende Gomez, iki yeni teklisi Lose You To Love Me ve Look At Her Now'ın yanı sıra sevilen şarkılarını seslendirdi.

PANİK ATAK GEÇİRDİ!

Selena Gomez, iki yıl sonra ilk kez Amerikan Müzik Ödüllerine (AMA) geri döndü, ancak bunun kolay olmadığı bildirdi. Bir kaynaktan gelen bilgiye göre, “Selena, sahneye çıkmadan önce endişe ve panik atak geçirdi ve kendisine çok fazla baskı uyguladı."

Bilindiği üzere 24 yaşındaki ABD'li genç şarkıcı ve oyuncu Selena Gomez, Lupus hastalığı teşhisi sonrasında yaşadığı depresyon ve anksiyete nedeniyle geçtiğimiz Ağustos ayında dünya turnesini iptal ederek üzücü haberi hayranlarına duyurmuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

HASTALIĞI HAKKINDA AÇIKLAMADA BULUNMUŞTU!

Gomez, dünya turnesini iptal etmesinin ardından "'Hepinizin bildiği gibi bana 1 sene önce Lupus teşhisi konmuştu. Bu hastalığın ansksiyete, panik atak ve depresyon gibi yan etkileri var. Şu anda sağlığıma ve mutluluğuma odaklanmak için en iyi kararın biraz ara vermek olduğuna karar verdim. Tüm hayranlarıma destekleri için teşekkür ederim. Benim için ne kadar özel olduğunuzu biliyorsunuz. Bunu paylaştım, yalnız olmadığımı biliyorum." açıklamasında bulunmuştu.

Geçtiğimiz yıl Lupus hastalığı nedeniyle kemoterapi gördüğünü de itiraf eden Selena Gomez'in kariyerine ara verdikten sonra gizlice rehabilitasyon merkezinde tedavi görmeye başladığı ortaya çıkmıştı.