Selen Görgüzel, eşi Hamdi Alkan'ın gözü önünde başkasıyla öpüşmüştü! Hamdi Alkan ilk kez konuştu

'Seviyorsan git ayrıl bence' tiyatro oyununda rol arkadaşı İrfan Kangı'yla eşi Hamdi Alkan'ın gözü önünde öpüşen Selen Görgüzel büyük olay yaratmıştı. Hamdi Alkan eşinin öpüşmesi hakkında ilk kez konuştu.

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2021 10:11
Değiştirme Tarihi: 20.11.2021 10:53

Selen Görgüzel, kadrosunda yer aldığı tiyatro oyunu 'Seviyorsan git ayrıl bence' tiyatro oyununda rol arkadaşı İrfan Kangı'yla öpüşmüştü. Sahne öncesinde Kangı, seyirciler arasında bulunan Görgüzel'in eşi Hamdi Alkan'dan izin almıştı. Oyun sonrası hiç konuşmayan Hamdi Alkan, sessizliğini bozdu.

Alkan, “Asla rahatsızlık duymadım, kıskanılacak bir durum da yok. Eşim bir oyuncudur; bu da bir tiyatro oyunudur ve gereken neyse o yapılmıştır yani eşim gereğini yapmıştır. Tekrar ediyorum bu bir oyundur oyunda gereğini yapmış arkadaşlar başka bir şey değil. O olumsuz saçma safan yorumlardan etkilenmiyorum çünkü bakmıyorum, ben bu tarz şeylere bakmam çünkü oyunun bir parçası o. Bir oyun bu ve ben eşimin yaptığı tiyatroyu destekliyorum. Aramızda neden kriz çıksın. Oyunun gereğini yapmışlar bu kadar!" dedi. (Posta)

İlgili Sayfalar: Magazin