Selahattin Paşalı ile Lara Tümer'in mutlu günü! Evlendiler

'Aşk 101' dizisinde canlandırdığı 'Osman' karakteriyle yıldızı parlayan oyuncu Selahattin Paşalı, uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Lara Tümer ile nikah masasına oturdu. Bebek heyecanı yaşayan çiftin mutlu anları sosyal medyadan paylaşıldı.

Yayınlanma Tarihi: 17.04.2022 12:56
Değiştirme Tarihi: 17.04.2022 12:56
Selahattin Paşalı ile Lara Tümer'in mutlu günü! Evlendiler

Daha önce 'Kalp Atışı', 'Leke', 'Babil' ve 'Aşk 101' gibi dizilerde rol alan Selahattin Paşalı, son olarak 'Pera Palas'ta Gece Yarısı' dizisinde başrol oynamıştı. Son dönemin yükselen yıldızlarından olan oyuncu, özel hayatıyla da gündemden düşmüyor.

"DOĞUM GÜNÜ GÜZELLİĞİ"

Yaklaşık iki yıldır Lara Tümer ile aşk yaşayan Selahattin Paşalı, bu fotoğraf karesiyle birlikteliklerini duyurmuştu. Yakışıklı oyuncu, sevgilisini yanağından öptüğü paylaşımına; “Doğum günü güzelliği” notunu düşmüştü.

ANNE-BABA OLUYORLAR

Geçtiğimiz aylarda da bebek bekledikleri iddialarıyla gündeme gelen çift, konuyla ilgili sessizliklerini korumuş ancak çıkan haberlerden günler sonra Tümer, paylaştığı kare ile hamile olduğunu duyurmuştu.

Tümer, Paşalı'nın elinin göbeğinde olduğu bir pozu paylaşmış ve "Bir ömür benim aşklarım" notunu düşmüştü.

DÜNYAEVİNE GİRDİLER

Aşkları dolu dizgin devam eden Paşalı-Tümer çifti mutlu birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. Ünlü oyuncu ve sevgilisi, sade bir törenle nikah masasına oturdu. Aileleri ve yakın arkadaşları, ikiliyi mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Çiftin nikahından fotoğraflar sosyal medyada paylaşıldı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin