Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Seksilik Ayrıntıda Saklı!

Seksilik Ayrıntıda Saklı!

Erkeklerin 'seksi' anlayışı, kadınların tahmin ettiğinden biraz daha farklı. Bakın erkekler aslında bir kadında neyi seksi buluyor.

29.01.2013 10:48

Tahmin etmediğiniz bir hareket veya farkında bile olmadığınız bir alışkanlık erkeklerin gözünde sizi son derece seksi kılıyor olabilir.Seksi olmak ne demektir? Pamela Anderson gibi göğüslere, Jennifer Lopez gibi kalçalara ya da Gisele Bündchen gibi bacaklara sahip olmak mıdır? Cevap elbette ki hayır! Hiç aklınıza gelmeyecek detaylar, sizi bir erkeğin gözünde aniden seksi yapabilir!Erkeklerden alınan bu cevaplar sizi hem şaşırtacak, hem de özgüveninizi tazeleyecek.Hareketlerle seksilikDudaklarınızı stresten kemiriyorsunuz değil mi? Bizler stres içinde kıvranırken, karşımızda erkekler de bizim için kıvranıyor.Ayrıca kravat bağlamayı bilmiyorsanız hemen öğrenin! Çünkü kıravatını bağladığınız bir erkek anında etki alanınıza girer.Masajı da unutmamak gerek. Sadece 'masaj' sözcüğü bile keyfini düzeltecektir.Size daha önce seksi masajın sırrını da vermiştik!Göz göze geldiğinizde gözlerinizi kaçırmazsanız onu özgüveninizle de eritirsiniz.Giysilerin şehvetiÇıplak seksilik artık bitti. Şimdi giyinerek seksi olma zamanı! Dekolte giymeden dekolte vermek in!Topuklu ayakkabı seksiliğin ilk basamağıdır. Sessiz bir ortamda o 'tak tak' sesi onun kalp atış ritmini arttıracak.Boyundan bağlı ve straplez üstler erkeklerin bakışlarını anında topluyor. Çünkü ufacık bir frikiğiniz bile onu baştan çıkartabilir.Halka küpelerle de onu kendinize hapsedebilirsiniz.Tek omzu düşük kıyafetleri de çok seksi buluyorlar. Deri ya da lateks kıyafetleri de unutmamak gerek. Seksiliğiniz sizi saran deri parçalarla kat ve kat artacak.Tahrik edici saçlarKadını kadın yapan en önemli fark saçtır. Saç rengi erkekten erkeğe değişse de, ortak noktaları elbette var!Erkek için kadın dediğin uzun saçlı olmalı. Örneğin kahkülü çok seviyorlar. Hele ki bir işle uğraşırken yüzünüze düşen saçı kenara aldığınızda onu nasıl çıldırttığınızdan haberiniz var mı?

Haber ile ilgili metin girin!.Seksi alışkanlıklarBazı alışkanlıklarınızı ön plana çıkartarak daha seksi olabilirsiniz. Kadınlarda fazla görülmeyen hobilere sahip olmanız, onlar için sizi çok seksi kılacaktır. Örneğin tavla, bilardo ve playstation oynamak...Hayatınızda tutkuyla bağlı olduğunuz bir şeyler olması sizi son derece seksi yapıyor. Kedi gibi olmanız onlar için fazlasıyla seksi... Yani dengesiz, başına buyruk ve soğukkanlı tavırlarınız. Ama dozunu aşmayın!Seksi araştırmaİngiltere'deki University of Leeds’te yapılan bir araştırmada erkekleri etkilemek isteyen kadınların tenlerinin yüzde 40’ını açıkta bırakması gerektiğini ortaya koydu. Psikolog Colin Hendrie’nin yürüttüğü araştırmaya göre bundan daha kapalı giyinen kadınlar muhafazakar olarak algılanırken, yüzde 40’ın üzerinde açanlar ise sadakatsiz olarak görülüyor.Seksi sonGiyiminiz, kuşamınız, huylarınız, fiziğiniz bir yana; asıl sizi seksi yapan şey kendinize güveninizdir!Saçlardan yükselen şampuan kokusuna da bayılıyorlar. Bu onların sizi duşta hayal etmesine neden oluyor! Saçlarınıza kalem kullanarak verdiğiniz dağınık topuz modeli de onları çok tahrik ediyor.
Yorumlar | 0
üye profil