C Majör İş'ten Sesler Korosu'nda şehit aileleri yararına konser

Yayınlanma Tarihi: 07.06.2018 14:22 | Değiştirme Tarihi: 07.06.2018 14:30

"C Majör İş’ten Sesler Korosu" dün akşam şehit aileleri yararına özel bir konser verdi.

Türkiye ekonomisine yön veren en önemli iş insanlarının kurduğu “C Majör İş’ten Sesler Korosu”, dün akşam CVK Park Bosphorus Hotel’de şehit aileleri yararına özel bir konser verdi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

C Majör İş’ten Sesler Korosu; Kurucu Başkanı ve Sianji Group Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır, DenizBank CEO’su Hakan Ateş, Bosphorus Gaz A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şen, Ener Holding Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Işık, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, Tezmaksan Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Aydoğdu, Vakıfbank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan gibi değerli iş insanlarından oluşan 80 kişilik koro, dün akşam gerçekleşen gecede şehit aileleri yararına 4. konserini verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ünlü antikacı Uğur Batur’un yönettiği Uğur Antik’in katkılarıyla gerçekleşen müzayedede elde edilen tüm gelir şehit ailelerine bağışlandı.

Sunuculuğunu Ece Vahapoğlu’nun üstlendiği, Müşerref Akay, Hüsamettin Subaşı ve İsmail Özkan’ın şarkıları ile eşlik ettiği, Nebil Özgentürk’ün ise şiir okuyarak misafir sanatçı olarak yer aldığı gecede, Türkiye’nin en önemli iş insanlarından oluşan koro, deneyimli orkestra-koro şefi, İstanbul devlet operası sanatçısı ve dublaj sanatçısı Özlem Abacı ve İstanbul devlet operası sanatçısı Pınar Koç önderliğinde Türk Sanat Müziği’nin en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Şehit aileleri yararına gerçekleşen bu önemli gecede; katılım gösteren tüm davetlilere teşekkür plaketi verildi. 

Haber ile ilgili metin girin!.