Sefirin Kızı’nda Akın’ı canlandıran Erhan Alpay kimdir? İşte ünlü oyuncuyla ilgili bilinmeyenler

Sefirin Kızı’nda Akın’ı canlandıran Erhan Alpay kimdir? İşte ünlü oyuncuyla ilgili bilinmeyenler
Yayınlanma Tarihi: 06.01.2020 10:47 | Değiştirme Tarihi: 06.01.2020 10:51

Başrollerini Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu'nun paylaştığı Sefirin Kızı konuşulmaya devam ediyor.  Dizideki başrollerin yanı sıra, diğer karakterlerin hayatlarıyla ilgili ayrıntılar da merak ediliyor. O isimlerden biri de Erhan Alpay. İşte Erhan Alpay'ın hayatıan dair bilinmeyenler.

Sefirin Kızı Nare (Neslihan Atagül Doğulu) ile yörenin sözü geçen varlıklı iş adamı Sancar'ın (Engin Akyürek) destansı aşk hikayelerinin anlatıldığı dizinin kötü adamı ise Akın karakteriyle karşımıza çıkan ünlü oyuncu Erhan Alpay. Sefirin Kızı dizisinde Akın karakterini canlandıran Alpay'ın hayatı merak konusunu oldu. 

Ünlü oyuncu, 24 Nisan 1985 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Pantomim Ana Sanat Dalı Bölümü mezunudur. Ayrıca Şahika Tekand Stüdyosu Oyunculuk eğitimi almıştır. Aşktan Kaçılmaz, Güzel ve Çirkin, Analar ve Anneler, Şeref Meselesi ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi birçok yapımda rol alan Erhan Alpay, şimdi ise Sefirin Kızı dizisinde Akın karakterine hayat vermektedir. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Dizi de Nare'nin korkulu rüyası olan Akın'ı canlandıran Erhan Alpay gerçek hayatta ise Arzu Alpay ile evli. İşte ünlü oyuncunun evli olduğu eşi Arzu Alpay ve çocuklarıyla fotoğrafı...

Haber ile ilgili metin girin!.