Bakın kimin oğlu çıktı

Sedat Peker'in oğlu Boğaçhan Talha Peker, konuk oyuncu olarak rol aldı.

Yayınlanma Tarihi: 06.11.2015 11:25
Değiştirme Tarihi: 06.11.2015 10:25
Bakın kimin oğlu çıktı

TRT'nin reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'un bu hafta yayınlanan bölümünde, Sedat Peker'in oğlu Boğaçhan Talha Peker, konuk oyuncu olarak rol aldı.

 

"Diriliş Ertuğrul"un 32.bölümünde Sedat Peker'in 7 yaşındaki oğlu Boğaçhan Talha Peker dizide konuk oyuncu olarak rol aldı. Önümüzdeki bölümlerde ne olacağı şimdiden merak konusu oldu.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Diriliş Ertuğrul son bölümde neler oldu?

 

Ertuğrul'un vazifelerinin elinden alınması ve alplıktan çıkarılması, Kayı Alpları'nı büyük bir şaşkınlık içinde bırakır. Büyük bir öfke dalgası obada kabarmaktadır. Ertuğrul anası Hayme ve ağabeyi Gündoğdu ile de Aytolun'un, Kocabaş'ın ve Tuğtekin'in fitneleri yüzünden karşı karşıya gelmiştir. Ertuğrul ilk kez ağabeyine elini kaldıracak ve obada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

 

Dahası, obadaki beyler de tıpkı siyasi ihtiraslarıyla hareket eden Korkut ve Tuğtekin gibi, içlerini oyan büyük Noyan tehlikesinin farkında değillerdir. Kış bitiminde Moğol ve Selçuklu Ordusu karşı karşıya gelene kadar; ana rahmi kadar huzurlu ve sıcak bir kış geçirmek, obanın ihtiyaçlarını gidermek telaşına düşmüşlerdir.

 

Ancak ne Ertuğrul'un elinin Noyan tarafından delinmesi ne obada baş alplık vazifesinin elinden alınması ne de artık obanın bir alpı olmaması Ertuğrul'un azmini zerrece etkilemeyecektir.

 

Ertuğrul, herkesin meczup bildiği Geyikli ve alpları Doğan ve Turgut ile Noyan'a ve savaşı bekleyen binlerce kişilik büyük Moğol Ordusu'na karşı imkânsız bir savaşa hazırlanmaktadır.

 

Haber ile ilgili metin girin!.