Seda Sayan'dan meydanlardaki halka çağrı!

Seda Sayan'dan meydanlardaki halka çağrı!

Memleketi Tokat’ta darbe girişimini kınayarak halka 'Meydanları terk etmeyin' çağrısında bulunan ünlü sanatçı Seda Sayan, “Vatanımıza, demokrasiye sahip çıkmaya devam” dedi.

15 Temmuz darbe girişimine kayıtsız kalmayanlardan biri de Seda Sayan oldu.

Ünlü sanatçının, darbeyi kınayan ve demokrasi için birlik beraberlik çağrısı yaptığı konuşma, memleketi Tokat'taki meydanlarda hoparlör ve barkovizyon vasıtasıyla halka dinletildi. Ardından sözü ve müziği Seda Sayan'ın eşi Erkan Çelik'e ait 'Büyük Başkan Recep Tayyip Erdoğan' şarkısı çalındı.

Seda Sayan, konuşmasında şunları söyledi:

"Benim kıymetli hemşerilerim benim güzel ülkemin değerli vatandaşları. Ülkemize yapılan şerefsizce kurgulanan ve ana kuzusu erlerimizi haysiyetsizce kullanarak kendi halkının üzerine darbe uygulamaya kalkışanları, Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Binali Yıldırım'ın çağrısıyla meydanları terk etmedik ve asla terk etmeyeceğiz. Vatanımıza, demokrasiye sahip çıkmaya devam! Bu uğurda verdiğimiz şehitlerimiz için, kaybettiğimiz vatandaşlarımız için bayrağımıza sarılıp vatanımızı bu haysiyetsizlerden Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın dediği gibi temizleyene kadar bu işin peşini bırakmayacağız. Sayın Gürsoy Kızılgül ve Pazar Belediye Başkanımız Sayın Şerafettin Pervanlar'a ilk günden bu yana Pazar halkının arkasında olduğu için ve bana siz hemşerilerime seslenme fırsatı verdiği için teşekkür ederim. İlk günden beri oradaki Seda Sayan Lisesi'nin ışıklarının sönmemesi, el eleyiz mesajıdır. Allah'a emanet olun." 

Görüntülenme : 3402 Yayınlanma Tarihi: 21/07/2016 11:24:54

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin