Seda Sayan'dan ezber bozan 'selülit' açıklaması

Seda Sayan'dan ezber bozan 'selülit' açıklaması
Yayınlanma Tarihi: 06.05.2016 14:01
Değiştirme Tarihi: 06.05.2016 14:29

"Toppik Kaş Dolgunlaştırıcı" ürünün basın lansmanına katılan Seda Sayan Magazin 8 mikrofonlarına güzellik sırlarını anlattı. Seda Sayan selülit korkusu yaşanan hanımlar için ezber bozan bir açıklama yaptı. İşte Seda Sayan'ın Magazin 8'de ekrana gelen o açıklamaları...

Amerika'dan sonra ilk kez Türkiye'de piyasaya sürülen "Toppik Kaş Dolgunlaştırıcı" ürünün basın lansmanı ünlü isimlerin katılımı ile gerçekleşti.

Lansmana katılan ünlü sanatçı Seda Sayan Magazin 8 kameralarının karşısına geçti, hayranları için güzellik sırlarını anlattı.

Yıllardır başarısı kadar güzelliği ile sahnelerin ve ekranların aranan yüzü olan Seda Sayan, "Bence herkes kendisi için güzelleşirse daha iyiyi yakalar. Önce kendinsin, önce kendimim" diye konuştu.

Ünlü sanatçı hayranları için güzellik tüyoları da verdi. Seda Sayan, "Ben yüzümü soda ile yıkıyorum. Vücudum için de selülit sabunları kullanıyorum" dedi.

Ünlü şarkıcıdan bir de selülit itirafı geldi. Seda Sayan, "Selülitlerim var. Çok önemli estetik uzmanlarına göre selülit Türk kadının seksapalitesini gösteriyormuş. Selülit kötü olarak gösterilse de bir kadın için önemliymiş" diye konuştu.