Seda Akgül son noktayı koydu

Seda Akgül son noktayı koydu

'Mide ameliyatı olmadım' diyen Seda Akgül, söz konusu iddiaların sürmesi üzerine sosyal medya hesabından bikinili fotoğrafını paylaştı.

Kanal D'de yayınlanan 'Kısmetse Olur' programının sunucusu Seda Akgül, verdiği kilolarla herkesi şaşırttı. 6 ayda 25 kilo veren Akgül, mide ameliyatı olmadığını açıklamıştı. Ancak bazı takipçileri, ünlü sunucunun doğal yöntemlerle zayıfladığına inanmadı. Gelen sorulardan bunalan Akgül, çareyi sosyal medya hesabından bikinili fotoğraf paylaşmakta buldu.

"DEDİKODULARA SON VERMEK İÇİN PAYLAŞIYORUM"
Daha önce basında da yer alan bir fotoğraf yayımlayan ünlü sunucu, Bu fotoyu basında da yer aldığı ve mide ameliyatı dedikodularına son vermek için paylaşıyorum. Yoksa mayolu foto paylaşmak adetim değildir. Mide ameliyatında ortalama 8 endoskobik iz olur ve nekahat dönemi ağırdır. Mesai arkadaşlarım şahittir. Foto da filtresiz ve fotoshop'sız güneş altındadır. Ameliyat gerekenler mutlaka sağlık için yaptırabilir. Ama bende durum bu. Ayrıca tombulken kilolu diye eleştirip zayıflayınca zayıfsın diyenler. Kendimi harika hissettiğim bir formdayım. Kimse beğenmek zorunda değil. Allah hepimize beden ve akıl sağlığı versin. Darısı iyi hissetmeyenlerin başına" ifadelerini kullandı.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 01/09/2016 11:39:40

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin