SEDA AKGÜL ESKİ EŞİNİ REZİL ETTİ!

SEDA AKGÜL ESKİ EŞİNİ REZİL ETTİ!

Kısmetse Olur'un sunucusu Seda Akgül, 4 ay evli kaldığı ve temmuz ayında boşandığı eski eşi Avram Habib'i sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla yeri dibine soktu.

04.10.2016 23:09

Verdiği kilolar, sunduğu program ve 4 ayda biten sorunlu evliliği ile 2016 yılının en çok konuşulan isimleri arasında yer alan ünlü sunucu Seda Akgül, bu akşam üzeri Instagram hesabından yaptığı paylaşımla herkesi şoke etti.

Seda Akgül mide ameliyatı ile zayıflamış

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir sabah programından biten evliliği hakkında konuşan Akgül, eski eşinin evlilikleri süresinde "Zayıfladıktan sonra bana 'hayatıma giren en çirkin kadınsın", "Benim 55 yaşındaki sevgilim sana 5 basar" gibi sürekli kendisini aşağıladığını açıklamıştı.

Seda Akgül'den bomba itiraflar!

Ünlü sunucu, eski eşinin Instagram'da genç bir kadının bikinili fotoğrafını beğendiği görselin ekran görüntüsünü takipçileriyle paylaşarak sitem dolu şu sözleri yazdı;"Eski eşin niye senin gibi bir kadını beğenmedi, hakaret etti diyenler.. Çünkü kendisinin beğendiği kadın tipi resmin aşağısındaki avrametto adından da belli olacağı gibi bu ve bu tip takip ettiği kadınlardı.. Meraklısına"
Yorumlar | 0
üye profil