Seçkin Piriler'den oğluna duygusal mesaj

Seçkin Piriler'den oğluna duygusal mesaj

Seçkin Piriler oğlu Hakan'ın 6. yaş günü dolayısıyla sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj yayınladı.

Geçtiğimiz aylarda eşi Kaan Tangöze ile evliliğini noktalayan Seçkin Piriler oğlu Hakan'ın 6. yaş günü dolayısıyla sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj yayınladı. 

Seçkin Piriler boşandığı eşi Kaan Tangöze ve oğluyla Hakan'la çekilen fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştı ve altına da duygusal bir not düştü.

seçkin pirilerden oğluna duygusal mesaj

İşte Piriler'in oğlu için yazdığı o mesaj...
Hayatta yaşanabilecek en yüce duygudur annelik. Birlik, beraberlik, sevgi ve güven içinde beraber büyümek çocuklarınla. Bugün en güzel günümün 6. tekrarı. Hakan'ın doğumgünü. 

İsterdim ki hayatta hiç ayrılık, hüzün, acı, gözyaşı görmesin-göstermesinler. Ama işte hayat bu. Şimdi artık tek beklentim sağlıklı ve uzun bir ömrü olması. Gerisini ben ne kadar sağlamaya çalışsam da hayat izin vermeyecek belli ki. Her şeye rağmen yaşanabilecek en güzel şeye oğluma sahip olduğum için her koşul altında sanırım ben hep en mutlu insan olacağım.

Seçkin Piriler'in eski eşi Kaan Tangöze ve oğlu Hakan'la çekilen fotoğrafı hayranları tarafından büyük ilgi gördü.

Seçkin PirilerKaan Tangöze'nin Kıvılcım Ural'la aşk yaşamaya başlamasının ardından ünlü rock'çı ile yollarını ayırma kararı almıştı. Ünlü çifti geçtiğimiz aylarda yollarını ayırdı.

Görüntülenme : 2595 Yayınlanma Tarihi: 12/09/2016 14:23:21

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin