Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Şebnem Ferah büyüledi!

Şebnem Ferah büyüledi!

Organizasyonu Pera Event’in üstlendiği, Turkcell Yıldızlı Geceler konserinde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhaha Tiyatrosu'nda, dün akşam Şebnem Ferah sahneye çıktı.

21.08.2016 17:28

Elinde siyah gitarı ve simsiyah kostümüyle sahne alan Ferah konserine ‘Ya Hep Ya Hiç' şarkısıyla başladı. ‘Kalbim Mezar’ ve ‘Birileri Var’ ile devam etti. Ferah’ın hemen her şarkısında, sahnede ayrı bir görsel şov yaşandı. Hiç ara vermeden üç saat sahnede kalan Şebnem Ferah'a yaklaşık altı bin kişilik seyircisi de adeta bir koro gibi eşlik etti. Şebnem Ferah konserini izlemeye gelenler arasında Nurgül Yeşilçay, Gonca Vuslateri, Ayşe Tolga gibi ünlü isimlerde vardı.

Varlığınızla umut verdinizKonser sırasında zaman zaman seyircileriyle konuşmayı da ihmal etmeyen Şebnem Ferah, öncelikle sahne üstünde ona eşlik eden arkadaşları adına da teşekkür ederek, dinleyicilere varlığınızla umut verdiniz diye seslendi. Şebnem Ferah altı şarkıyı konserinin orta kısmında "Şarkılarıma ruhlarını verecekler" dediği Semplice yaylı quartet'i eşliğinde, özel hazırlanan dekoruyla Açıkhava’da adeta sıcak bir ev atmosferi yarattıkları ortamda sergiledi. Ferah, bu bölümde seslendirdiği 'Değirmenler', 'Benim Adım Orman', 'Saki', 'Masum Değiliz' gibi birbirinden duygusal şarkılarla da duygu fırtınası estirdi. Ferah, sahnede yine her konserinde olduğu gibi kadına şiddet konusunda da önemli mesajlar verdi. Açıkhava’da Şebnem Ferah’lı müzik şölenine doyamayan dinleyicilerin, dakikalarca süren alkış ve ıslıklarını cevapsız bırakmayan Ferah, ‘Eski’ şarkısıyla da bis yaptı.  Şebnem Ferah'a unutulmaz konserinde yıllardır birlikte aynı sahneyi paylaştığı Ozan Tügen(klavyeler), Metin Türkcan(gitarlar), Buket Doran(bas gitar), Aykan İlkan(davul), Serdar Barçın(flüt) ve Ceren Tügen(vokal)eşlik etti.

Yorumlar | 0
üye profil