Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Şebnem Bozoklu Yalancısın Sevgilim adlı dizide

Şebnem Bozoklu Yalancısın Sevgilim adlı dizide

Şebnem Bozoklu yeni dizi Yalancısın Sevgilim'in oyuncu kadrosuna dahil oldu.

17.08.2016 12:32

Yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Yalancısın Sevgilim dizisinin oyuncu kadrosu tamamlandı. Dizi ekibine son olarak Şebnem Bozoklu katıldı.

Türkan Şoray ve Şener Şen'li 'İkinci Bahar' dizisi başta olmak TV tarihine geçen birçok başarılı diziye imza atan Türkan Derya'nın yönetmen koltuğuna oturacağı kod adı 'Yalancısın Sevgilim' çok yakında izleyici ile buluşuyor.Yeni sezonda Kanal D ekranında seyirciyle buluşacak olan dizide usta oyuncular Cihat Tamer ve Bennu Yıldırımlar'ın yanı sıra "Karagül"le 4 sezon seyirciyle buluşan Ayça Ayçin Turan'la anlaşılmış, genç yıldızın alacağı her şey dahil 30 bin TL'lik kaşe olay yaratmıştı.

şebnem bozoklu yalancısın sevgilim adlı dizide

Turan'ın partneri olması için çok sayıda genç yıldıza bakıldıktan sonra "Kiraz Mevsimi"nin ardından geçen cuma 5. bölümde final yapan "N'olur Ayrılalım"la iyi bir çıkış yakalayan Aras Aydın'la anlaşıldı. Kayserili bir ailenin hikayesini ekrana taşıyacak olan 03 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği dizinin kadrosuna son olarak flaş bir transfer daha katıldı.

 

şebnem bozoklu yalancısın sevgilim adlı dizide

Oyunculuğuyla yer aldığı projelere güç katan Şebnem Bozoklu, diziyle anlaşma yaptı. Sempatik oyuncu son dönemde BKM Film'in imza attığı Yılmaz Erdoğan'ın kaleme aldığı "Haybeden Gerçeküstü Aşk" filminde Gupse Özay, Büşra Pekin, Serkan Keskin, Fatih Artman ve Çağlar Çorumlu'yla rol almıştı. Filmin Şubat 2017'de seyirciyle buluşması planlanıyor.

Yorumlar | 0
üye profil