Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Hollywood starı İstanbul'u karıştırdı!

Hollywood starı İstanbul'u karıştırdı!

Hollywood starı Scarlett Johansson, gazeteci eşi Romain Dauriac ile çıktığı gizli İstanbul tatilinde objektiften kaçamadı. Johansson bir tezgahtan aldığı şalla yüzünü gizlemeye çalışırken, eşi ortalığı birbirine kattı.

17.08.2015 09:09

Şalla gizlendi önünü göremedi

Şarap romantizmi

Haber ile ilgili metin girin!.

* Sinema yıldızı Scarlett Johansson, geçtiğimiz yıl gizlice evlendiği, 1 yaşındaki kızı Rose Dorothy’nin babası gazeteci Romain Dauriac ile İstanbul’a geldi. Çift, önceki akşam Ortaköy’deydi. Sahildeki bir kafeye giren Johansson ve Dauriac, Boğaz manzarası eşliğinde şarap içti. Scarlett Johansson, kendisini tanıyıp yanına gelen hayranlarının fotoğraf çektirme isteklerini kibarca reddetti.

Eşi yardım etti

* “Siz Scarlett Johansson mısınız?” diye soranlara kimi zaman “Evet”, kimi zaman da “Hayır” yanıtını veren oyuncu, şarap keyfinin ardından eşiyle Ortaköy turuna çıktı. Ancak bir anda patlayan flaşlar keyiflerini kaçırdı. Bir tezgâhtan aldığı şalı yüzüne dolayan Johansson, satıcıya parasını ödemeden hızla uzaklaştı. Önünü görmekte güçlük çeken oyuncu, eşinin yardımıyla bir taksiye bindi.  

Haber ile ilgili metin girin!.

Romain Dauriac ve Scarlett Johansson, Ortaköy Meydanı’nda taksiye binerek kaçmak istedi. Kalabalık trafikte hiçbir taksinin durmaması, çifti iyice sinirlendirdi. Dauriac, durmayan taksilerin kaputunu yumrukladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Objektiflere orta parmak

Fotoğraflarını çeken muhabirlere küfürler savuran Romain Dauriac, zorlukla durdurduğu taksiye bindikten sonra objektiflere orta parmağını gösterdi.

Yorumlar | 0
üye profil