Saynur Eren kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Saynur Eren hakkındaki bilgiler

Saynur Eren kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye altıncı bölümünde performansıyla dört jüri üyesini döndürmeyi başaran Saynur Eren hakkındaki bilgiler araştırılıyor. O Ses Türkiye sahnesinde performansıyla dikkat çeken Saynur Eren kimdir, kaç yaşında, nereli? Hangi jüriyi seçti?

Yayınlanma Tarihi: 06.11.2021 22:23
Değiştirme Tarihi: 06.11.2021 22:23
Saynur Eren kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Saynur Eren hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Saynur Eren, altıncı bölümde sahnedeki performansı dikkat çekti. 4 jüri üyesini döndürmeyi başaran yarışmacıya dair bilgiler sorgulanıyor. Peki, Saynur Eren kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

O SES TÜRKİYE SAYNUR EREN KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Saynur Eren, 24 yaşında. Yarışmaya Samsun'dan katılıyor. Müzisyen ve sahne alıyor. Aslında vokalistlik yapmıyormuş. Yarışmaya birlikte katıldığı arkadaşı Mehmet Türker, Oğuzhan Koç'un takımında. Arkadaşına destek olmak için yarışmaya katılmış. Buralara kadar geleceğini hiç tahmin etmiyormuş. 

SAYNUR EREN HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Saynur Eren, “SEVDİM” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla dört jüri üyesini de döndürdü. O Ses Türkiye’de ilk turu geçen Saynur Eren, Beyazıt Öztürk’ün takımına girmeyi seçti.

 

İlgili Sayfalar: Magazin