Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Saruhan Hünel: Yargısız infaz ediyorsunuz!

Saruhan Hünel: Yargısız infaz ediyorsunuz!

Şiddet iddiasıyla hapsi istenen ünlü oyuncu Saruhan Hünel, kadın platformlarının olaya tek taraflı bakarak kendisini yargısız infaz ettiklerini söyledi.

14.07.2016 12:43

Saruhan Hünel, eski sevgilisi Eda Sönmez'e şiddet uyguladığı iddiasıyla 17 yıl 10 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı dava sonrası ilk kez Uçankuş'a konuştu.

Ünlü oyuncu, "Eda Sönmez'in söylediklerinin gerçek olup olmadığını önce bir araştırsınlar. Geçmiş röportajına baksınlar. Geçmiş röportajında, önce 'Gözüm mor' deyip, sonra da 'Makyajdı ama bana aynısını yaptı' deyip, sonra da gözünün makyajlı halini bütün basına servis edip, beni bu şekilde herkese yargılatması hakikaten yargısız infazdır. Sonrasında 'Bu fotoğraf sahteydi, bana aynısını yaptı'... O zaman herkes birbirine yapsın. Ben de kafamı gözümü bantlayıp çıkayım, 'O beni dövdü, dövmedi ama aynısını yaptı' diye. Bu saçma bir şey. Verdiği darp raporunun 6 gün sonra alındığı ve şaibeli rapor olduğunu, savcılık makamı mahkemeye sundu. Savcılık makamı diyor ki; 'Darp raporunu 30 Ekim'de aldığını söyleyen şahıs, nedense 6 gün bekliyor. 6 gün sonra Okmeydanı Devlet Hastanesi'nin acil servisine gece 23.30'da gidip bunu alıp, ondan sonrasında savcılığa veriyor ve gözüyle ilgili değil, ayağı ve göğsündeki hafif morlukları göstererek. Kim gitse gece 23.30'da 'Biri bana tekme attı, bakın ayağımda morarık var' dese darbe almışsın diye darp raporu düzenliyor. Savcı da bunu şaibeli buldu herhalde. Adli Tıp'a yollamış. Adli Tıp'ta çekilen fotoğrafa göre, 'Bu yaralanmanın 30 Ekim'de değil, rapor tarihinden 1 veya 2 gün önce olmuş olma ihtimali var' diyor. Ben de bunu mahkemeye söyledim. Mahkeme bana bunu sordu. Kadın platformu da dahil olmak üzere insanlar tek taraflı bakmasınlar. Biraz gözlerini açarak bakmalarında fayda var. Sizce normal mi böyle bir şey? Körü körüne herkesin arkasından gidilmesin" ifadelerini kullandı.

Saruhan Hünel, gönül rahatlığıyla, "Eda Hanım'a şiddet uygulamadım diyebiliyor musunuz?” şeklindeki soruya, "Ben kesinlikle hanımefendiye şiddet uygulamadım. Tüm dünyayı erkekler yönetti zannederiz, ama tüm dünyayı aslında kadınlar yönetiyor. Sadece biz erkeklere öyle bir hissiyat veriyorlar ki, yönetiyormuşuz gibi. Ben yönetilmeye karşı geldim, yani onun isteklerine karşı geldim. O zaman da başıma gelen bu oldu" şeklinde konuştu.

Yorumlar | 0
üye profil