Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sarp Apak’ın kardeşi nişanlandı

Sarp Apak’ın kardeşi nişanlandı

Dizi ve sinema oyuncusu Sarp Apak'ın kardeşi Mehmet Berk Apak, Bursa’da nişanlandı.

22.08.2016 17:48

Ünlü oyuncu Sarp Apak, kardeşinin nişanında eğlenceli hareketleriyle dikkat çekti. Uzun süredir nişanlı olan ünlü oyuncu 2017 yılında evleneceğini de açıkladı.

Dizi ve sinema oyuncusu Sarp Apak, kardeşi Mehmet Berk Apak’ın Bursa’daki nişan törenine katıldı. Törende duygulanan Apak, kardeşi Mehmet Berk ve nişanlısı Gizem Arış’ın fotoğrafını çekti. Bengüsu Uzunöz ile nişanlı olan Apak, 2017 yılında evleneceğini söyledi.

sarpa-apak

Sevilen dizi ve sinema oyuncusu Sarp Apak nişanlısı Bengüsu Uzunöz ile birlikte makine mühendisi olan kardeşi Mehmet Berk Apak ile kurgucu Gizem Arış’ın Bursa’daki nişan törenine katıldı. Kasaba Restoran’da düzenlenen nişan töreninde çiftin yüzüklerini Sarp Apak’ın anneannesi Nermin Yıldırım taktı.

sarp apak

Gece boyunca pisti bir an olsun boş bırakmayan Sarp Apak, dans konusundaki hünerlerini de sergilemeyi ihmal etmedi. Kardeşi Mehmet Berk ve nişanlısı Gizem Arış’a tebrik eden Sarp Apak, “Küçücük kardeşimin kocaman bir adam olup da nişanlandığını görmek mutlulukların en güzeli. Umarım her şey gönüllerince olur. Sağlıklı çocuklar ile birlikte inşallah daha büyük bir aile oluruz” diye konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Nişanlısı Bengüsu Uzunöz’le ne zaman evleneceği konusun da açıklık getiren Apak, 2017’nin yaz aylarında dünyaevine gireceğini söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil